Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 34 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ότι και να πω είναι λίγο. ρε τι παίρνει και δεν μας δίνει;της δίνουν κάτι; απλά δεν παίζεται! με το που με βλέπει (2η φορά) με θυμήθηκε αμέσως.Πως το καταφέρνουν αυτό δεν μπορώ να καταλάβω μετά από τόσα πουτσίδια. με το γεια σας (είπαμε δεν ξέρει ούτε το Hello μην επαναλαμβανόμαστε),μου όρμησε. μισό να πάω για ντους, βγαίνω και αυτό ήταν. τι να την δακτυλιάζω από όλες τις τρύπες και να τον εξαφανίζει , τι χαστούκια , τι φτυσίματα ,δεν ξέρω τι να πρωτοπεριγράψω! μου έβαλε προφυλακτικό και ο 1ος γύρος έφυγε με δύναμη. λέω θα χαλαρώσω λίγο, πήγα για μπανάκι και με το που κάθομαι με αρχίζει στο γλύψιμο και απαιτούσε να έχω το δάκτυλο στον κώλο της συνεχώς. δεν με άφησε στιγμή. μου τον σήκωνε , τον έχωνε μέσα της, μου φώναζε ,είχε από όλα!!μεγάλη στιγμή να την έχω στα 4 και να βάζω δάκτυλο στον κώλο , να το απαιτεί βασικά , να με κοιτά και να ζητάει και άλλο. Δεν θα περιγράψω άλλο γιατί θα παρεξηγηθώ αλλά δεν περιγράφω τα δικά μου κατορθώματα αλλά τα δικά της!!είχε τόση ένταση ο 2ος γύρος που αναγκαστικά ξαναπήγα για μπάνιο...στο τέλος είχαν μείνει 10 λεπτά και μου έκανε μασάζ το οποίο ήταν απλά άψογο.Μου είπε ότι είναι επαγγελματίας μασέρ (ή έτσι θέλει να πιστεύει). δεν περιέγραψα κάτι για σώμα , πρόσωπο κ.τ.λ. γιατί έχουν περιγραφεί πολλάκις.Νομίζω μόνο ότι σωματικά την βρήκα καλύτερη τώρα, μάλλον κάτι έκανε όσο έλειπε. μείον μετά από όλα τα παραπάνω εγώ δεν βρήκα, παρατήρησα όμως και το αναφέρω ότι 1ον δεν την είδα να μπαίνει μπάνιο καθόλου αλλά μοσχομύριζε συνεχώς, και 2ον ότι απαιτεί να περάσει καλά και αυτή,- εμένα αυτό μου αρέσει- και κυνηγά τα extra - αδιάφορο για εμένα-... Σίγουρα θέλω να την ξαναδώ, εάν δεν ξαναπετύχω αυτό ακριβώς το γαμήσι σε άλλη...

Υ.Σ: αγαπητέ Glamour γιατί τόσο απότομες απαντήσεις κατά την συνεννόηση; ενοχλούμε που θέλουμε να κλείσουμε και να πληρώσουμε ραντεβού;

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
andronikos3
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
149
Likes:
12.157
Πόντοι:
24.211
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, TOMCRUISE, Karelis69 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού