Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βραδινή συνάντηση με την Arina μετά από σχετικό στοίχημα με φίλο πολύ έμπειρο στα του ‘’αθλήματος’’.
Το στοίχημα αφορούσε στο αν θα βγώ όρθιος μετά τη συνάντηση με την Arina.

Κέρδισα το στοίχημα τελικά αλλά ομολογώ ότι τα χρειάστηκα.

Πάμε στις λεπτομέρειες !!!

Η Arina είναι μελαχρινή ουκρανέζα με γκρί-μπλε όμορφα μάτια. Την έκανα γύρω στα 29. Εχει λεπτό όμορφο σώμα, με ωραίο τουρλωτό κώλο, και είναι περίπου στο 1,63. Το μόνο μειονέκτημα πάνω της το λίγο πεσμένο βυζί.

Μιλάει αρκετά καλά Αγγλικά. Είναι επικοινωνιακή αλλά δεν πολύ χρειάζεται. Μετά το σύντομο social και ένα δικό μου ντους άρχισε ένας ‘’αγώνας’’… δίχως αύριο.

Πίπα για σεμινάριο πραγματικά, από τις πιο καλές στη καριέρα μου. Λίγες κοπέλες δουλεύουν το στόμα τους όπως η Αρίνα τόσο στο φιλί όσο και στην πίπα.

Πολλές στάσεις και πολύ δυνατή από πλευράς τη συμμετοχή.

Ιδιαίτερη αναφορά αξίζει στην ενέργεια που βγάζει στο σέξ. Ολες της οι στάσεις και οι κινήσεις δεν είναι παθητικές όπως σε άλλες κοπέλες. Καταλαβαίνει τι σου αρέσει και στο δίνει απλόχερα και δυνατά.

Ιδιαίτερα για άντρες σαν εμένα που δυσκολεύονται να τελειώσουν δεύτερη φορά μέσα στην ώρα η Αρίνα είναι ιδανική, μια και θα σε τελειώσει θέλοντας και μη.

Ζεί την όλη φάση έντονα, και στο δεύτερο γύρο που διήρκεσε περισσότερο τελείωσε και η ίδια παίζοντας με την κλειτορίδα της, και βγάζοντας κάποιες εξαίσιες κραυγούλες που θα τις θυμάμαι.

Ενας άλλος τίτλος για την κριτική θα μπορούσε να ήταν ‘’Πως να γίνεται πoρνοστάρ ??’’Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Το στοίχημα το κέρδισα, και ο συναγωνιστής πραγματικός κύριος το πλήρωσε, αλλά το ότι μου κόπηκαν τα πόδια και έφτασα στα όρια μου είναι αλήθεια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Mindreader
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
20.311
Πόντοι:
28.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 HEY_YOU!, gagas, slaviani και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού