Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 424 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 587572
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Ελλη μου αρεσε πολύ όταν την ειδα σε σαλοναρισμα, αλλα ηταν κλεισμενη για αρκετη ωρα μετα και δεν μπορουσα να περιμενω. Ετσι, ανεβαλλα τη συναντηση για επομενη μερα, κλεινοντας ραντεβου.
Ηρθε στο (καταπληκτικό ευρύχωρο) δωματιο σχετικα χαμογελαστη, προτεινε να κανει μασαζ αλλα προτιμησα να της κανω εγω, να εξερευνησω το νεανικο της κορμι. Για μενα το δυνατο της σημειο είναι το πολύ ομορφο προσωπο της (το οποιος είναι κατι αναμεσα σε γλυκο και εκφυλο ) και το απαλο της δερμα. Το σωμα της εχει ατελειες.
Αφου δεχτηκε την περιποιηση μου, προχωρησα σε γλειφομουνι, το οποιο δεχτηκε με συγκρατημενα επιφωνηματα. Πλησιασα στο προσωπο της, και με εγλειψε με αρκετο παθος ενώ τα γλωσσοφιλα της ηταν λιγοτερο απλοχερα από οσο περιμενα και ηθελα.
Με προετρεπε να μπω μεσα της, προφανως για να με ξεπεταξει και όχι γιατι ειχε καβλωσει.
Δεν αρνηθηκε καμια σταση, ουτε ειπε όχι σε κατι, απλα εγκεφαλικα δεν με εφτιαξαν ουτε οι προσποιητες φωνες της, ουτε τα «ετσι ετσι καβλιαρη μου», ουτε γενικα το σωμα της, παρολο που ειμαι fan των πιπινιων.
Όταν τελειωσα, προς τιμην της προσφερθηκε να μου κανει κι αυτή λιγο μασαζ αφου ειχαμε ακομη ωρα και δεχτηκα. Είναι αρκετα ομιλιτικη και συζητησιμο κοριτσι.
Φευγοντας , η υπευθυνη μου ζητησε ευγενικα να γραψω αν περασα καλα και αυτος είναι ο μονος λογος που γραφω.
Θα πω συνοπτικα ότι η Ελλη αξιζει, αλλα για τα δικα μου γουστα θα ηθελα κατι πιο gfe .
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 06, 2019
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Έλλη
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
3.832
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Εκλεκτικός, petergsp, Gingos και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού