Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 782044
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καλησπέρα στην παρέα. Είμαι νέο μέλος και πρώτη μου φορά στο συγκεκριμένο κατάστημα. Δέχτηκα μια πρόταση να περάσω με την Βίκυ από τους διαδυκτιακους φίλους αλλά και από γνωστούς μου που έχουν περάσει με την συγκεκριμένη κοπέλα. Έπρεπε να περάσω και εγώ για να σιγουρευτώ πως δεν τα παραλενε καθόλου. Η κοπέλα είναι αστέρι. Έχει υπέροχο κορμί, πανέμορφο πρόσωπο και είναι πολύ ευχάριστη και ναζιάρα. Δεν βαριέται καθόλου και κάνει την δουλειά της μέχρι το τελευταίο λεπτό της ώρας. Πραγματικά χάρηκα για τα λεφτά που έδωσα και έπιασαν τόπο. Μασάζ καταπληκτικό χωρίς να λέω υπερβολές. 35 λεπτά συνεχόμενο μασάζ από την κορυφή έως τα νύχια. Και για τα επόμενα 25 λεπτά απόλαυσα τα προκαταρκτικά και το καυτό της κορμί το οποίο μου το έδινε σε οποία στάση της ζητούσα. Σε οποία στάση και αν την έπαιρνα ένιωθα πως εκείνη έλεγχε την κατάσταση γιατί ακόμα και στα τέσσερα που την είχα αυτή κουνιόταν αισθησιακά και έπαιρνε το καυλι μου μέσα της. Με άφησε να την χύσω στα ζουμερά της βυζια και μετά με πήρε μαζί της στην ντουζιέρα και με περιποιήθηκε ακόμα και εκεί. Είναι η πιο καυλα γυναίκα και η πιο περίποιητική που έχω γνωρίσει ποτε μου. Πραγματική επαγγελματίας.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 13, 2019
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
11 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
34
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anthotypos, koumanidas, f21 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού