Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 34 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Ψηλά ο πήχης των προσδοκιών και αυτό αποδείχτηκε τελικά μεγάλο μείον. Πάμε πρώτα στο κλείσιμο του ραντεβού. Γρήγορη επιβεβαίωση μέσω viber αλλά λιγάκι κοφτές οι απαντήσεις. Λίγη γλύκα ίσως να σας βοηθούσε, τα ευρώ μας θέλετε, κάντε μας να τα δώσουμε με χαρά, κερδισμένοι θα βγείτε.
Η κοπέλα ήρθε στην ώρα της. Ελληνικά/Αγγλικά όπως έχει αναφερθεί γρυ. Δε μας χαλάει αυτό να πηδήξουμε θέλουμε. Μπάνιο πριν δεν έκανε. Δε αντιλήφθηκα οσμές πάντως, οπότε όλα καλά. Ηλικία αρκετά πάνω από 35. Πρόσωπο αρκετά σπασμένο αλλά καλό. Κορμί γύρω στα 1,62 πολύ καλό. Κωλάρα χωρίς κυτταρίτιδα, βυζί με ρώγα που κρεμάς παλτό αμα λάχει. Εγκατάσταση λίαν ενοχλητικού φορητού μεγάφωνου που έπαιζε μια εξόχως βαρετή εκδοχή pop μουσικής.
Ξεκινήσαμε καλά. Γλωσσόφιλα, μπατσάκια στα κωλομάγουλα, ώσπου ήρθε η πρώτη ψυχρολουσία. Να προσέχω πως τη φιλάω γιατί δεν ήθελε να τις χαλάσω το μακιγιάζ, επειδή βαριόταν να βάφεται για τον επόμενο. Δίνω τόπο στην οργή. Αράζω και αρχίζει το κλαρίνο. Μέτριο πολύ μέτριο, ευτυχώς χωρίς δόντι. @@ έγλυψε με τα χίλια ζόρια. Δεύτερη ξενέρα. Και ην ακούσω τίποτε για προσωπική υγειινή είμαι ΠΑΝΤΑ πιο απολυμασμένος και από τον επίκουρο Κωνσταντίνο Καντακουζηνό. «Κεφαλοκλείδωμα» από την πλευρά της για να της κάνω με το ζόρι γλειφομούνι. Δεύτερη λαβη τζούντο για να την κωλοδαχτυλιάσω, κάτι που δε με πολυέψηνε. Τρίτη ήττα. Δε μου λες ρε κοπελιά? Σε πληρώνουμε για να ευχαριστηθούμε εμείς ή για να ευχαριστηθείς εσύ? Γιατί τότε πρέπει να μας πληρώνεις εσύ. Όπως καταλάβατε ακολούθησε σεξ αγγαρεία σε δυο στάσεις. Πρόχειρο ντουζάκι και άμεση απόδραση στο 35λεπτο. Να φανταστείτε ότι έφυγα πριν από αυτή, (είχε μπει για ντουζ) τόσο πολύ ξενέρωσα. Δεν αμφισβητώ τους προηγούμενους (και είναι ΠΟΛΛΟΙ) που πέρασαν καλά, απλά καταθέτω και μια ακόμη άποψη μήπως κάποιος το ξανασκεφτεί πριν δώσει τα ωραία του ευρώ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 13, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
hard_rocker
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
2.591
Πόντοι:
7.181
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 satyrus, steveman7, Sot.Georg79 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Μαΐου, 2019
Αυτο με το τηλεφωνικο τους κεντρο το χω ζησει κιεγω στο viber συχνα τελευταια και οταν τους ρωτησα γιατι ειναι αποτομοι μου ειπαν οτι εχουν πολυ δουλεια και δεν προλαβαινουν ζητωντας ενα τυπικο συγγνωμη.Αφου τα δωσες που τα δωσες τα ωραια σου ευρω παιχτη επρεπε να της ριξεις μια τσαπου ακομα αλλα εσυ αποφασιζεις.Ευχομαι στο μελλον καλυτεραΚαπέλο
15 Μαΐου, 2019
βυζί με ρώγα που κρεμάς παλτό αμα λάχει. Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Φίλε παντως και εγω μια φορα που την πηρα δεν εμεινα ευχαροστημενος αλλα νομιζα οτι ειμαι ο περίεργος...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2