Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Οπως το λεει ο τιτλος
νοιωθω οτι την εκλεψα τετοια υπηρεσια την πληρωσα 800$ στο τοκυο
Ακολουθει σεντονι


Αυτο ειναι το γαμησι της 34 ετιας νοιωθω οπως τα τα παουγκια που πηραν πρωταθλημα μετα το προηγουμενο αιωνα τετοια χαρα στα σκελια μου (και οχι μονο) νιωθω
Απο εμφανιση οτι βλεπεις περνεις εκτος το λιγο κρεμασμενο στηθος και υην λαμψη το μακιγιαζ βεβαια
συμπεριφορα; τι να πω...γλωσοφιλο με το που μπηκα μεσα,,,σφραγισμενη πετσετουλα ντουζακι και με το που βγηκα ηταν ετοιμη με τα ροζ καβλωτικα της εσσωρουχα οπου με περιμενε στο κρεβατι
Απο συνηθεια ετσι για να σπασω το παγο προσπαθησα να πιασω λιγο την κουβεντα
Με κοιταζε με ενα βλεμα τυπου " τι θα γινει ρε φιλε ηρθες να παρλαρεις ή να με γαμησεις " με το που το διαπιστωσα κανω κινηση να την φιλισω και μου ορμαει η ιδια σαν αρπακτικο που βρηκε το θηραμα της...νου εχωσε την γλωσσα της οσο βαθια μπορουσε
Φιλι με τετοιο παθος σαν να ελειπα στο πολεμο και γυρισα σωος απο μια φονικοτατη μαχη...παθος οχι αστεια....μετα καβηκε εκει που καιγομαι πολυ κι ηθελα να νοιωσω το φιλι εκανε το γεροξουρικο κορμι μου να (παρα) μιλα πιο χαμηλα πιο χαμηλα πιο χαμηλα.....μου εφυγε ο τακος...μου τον εξαφανισε μου τον παπαριασε μουσκεψα αυτον και τους 2 φιλους του...πραγματικη πιπα σεμιναριου...παιδια στο λογο μου δεν αντεξα παρα μερικα δευτερολεπτα.... λοιπον εγω ειχα κλεισει το συνηθες μισαωρακι μου...αλλα ειχα χυσει στα 3 λεπτα σαν το κυρ Ηλια στο μην αρχιζεις την μουρμουρα Μεγάλο χαμόγελο
sms και επιμηκινση του ραντεβου σε ωρα...μου εβαλε κρασακι καναμε απο ενα γρηγορο ντουζ και καθησα ο αμοιρος να πιω μια τζουρα κρσαι....αρχιδια...στη κυριολεξια ομως...γιατι με το που ημουν καθησμενος στο κρεβατι καθησε αναμεσα μου και μου εκανε ενα αρχιδογλυψιμο παγκοσμιας κλασης επαιζε τα μπαλακια μου καλυτερα απο το Τζοκοβιτς....τι να κανω ο κακομοιρης ξαπλωσα τα ανασκελα και καναμε ενα 69 που σε σεξολογια θα πρεπει να δισασκετε στα σχολεια....παλι δεν προλαβα να γαμησω και εχουν περασει 40 λεπτα απο τη στιγμη που βγηκα απο το πρωτο ντουζ....τηλεφωνο στη τηλεφωνητρια της λεω κοιτα την θελω αλλη μια ωρα αλλα εχω 260 πανω μου...χωρις χρονοτριβη μου λεει προς θεου εχετε γινει καλος μας πελατης δεν το συζηταμε προχωρηστε (γαμηστε) αφοβα....αυτη τη φορα ειχα σκοπο να γαμησω...ηπια το κρασακι μου μπηκα στο ντουζακι....μιλησα με το καβλι μου λιγο και του λεω ΜΗΤΣΟ ΜΟΥ ξερω σε πιεζω τωρα στα γερματα αλλα πρεπει να σηκωθει να γαμησεις αυτο το πλασμα μην φυγουμε κι αγαμητοι μονο με πιπες.... τα συμφωνησα μαζι του και βγηκα...
Καθομε στη πολυθρονα αυτη τη φορα και ερχετε η ντεβουσκα στα ποδαρακια μου και μου χαιδευε το γεροξουρικο κορμι μου....με αρχισε σε γλωσοφιλα παθους...την πιανω την βαζω στο κρεβατι και τις λεω εσυ κατσε εκει να μιλησουμε και λιγο ΑΜΑΝ....οντως μιλησαμε κανα 10 λεπτο και πηγα και ξαπλωσα μπρουμητα...και λεω μασαζ ποζαλουιστα...οπως και μου εκανε ενα δυνατο μασαζ 3-4 λεπτακι μαζι με φιλακια στη πλατη και χαιδεμα με τα νυχια της στη βαση των αρχιδιων...με γυριζει τσαμπουκα τανασκελα και με πλακωνει στα φιλια....ειλικρινα τι διαολο γυναικειο βιαγκρα ειχε πιει; που σκατα την ειχε τοση καβλα κρυμενη; σχετικη περιποιηση στα χαμηλα μου και με που τον ειδε σκληρο αρπαζει το προφυλακτικο μου το περναει και αρχιζει και καθετε επανω μου και χοροπηδαει τοσο μανιασμενα λες και ειχε να γαμηθει χρονια....σαν να με βιαζε.....επειδη ομως αρχιζε να με ποναει λιγο αποφασισα να δωσω εγω το ρυθμο την εβαλα ιεραποστολικο οπου ειχαμε τοση χημεια τοση ενταση που ειχα γινει κομπρεσερ...μουσκεμα....σαν γερος που ειμαι μου επεσε λιγο η σκληροτητα και τον εβγαλα να παρα μια ανασα ρε αδερφε....μου λεει τι συμβαινει...τις λεω κουραστηκα κατσε να ξεκουραστω...κι εκει απαντηση σοκ απο μερους της,,,¨δεν με θελεις δεν σε καβλωνω ¨και την πηρε το παραπονο....ελεος ειπα μεσα μου...λεω δεν γαμιετε απο το να γκρινιαζει τις το δινω μπιμπερο οπου ρε φιλε τι μαγικο στομα εχει τον εκανε πετρα....την εβαλα στα 4 οπου με τα βιας καταφερα κι εχυσα....ενοιωσα το σπερμα μου να μεταφερετε μεσα απο την σπονδυλικη στηλη στα αρχιδια μου και μετα στη καποτα....

Ξερω σας κουρασα....αλλα μιλαμε για το γαμιση
προσωπο σωμα εβαλα χαμηλο βαθμο γιατι γενικα ειμαι τσιγκουνης εκει
επικοινωνια επισης διοτι ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΕ ΚΑΘΟΛΟΥ μονο πιπα και γαμησιοποτε τι να βαλω..... εγω στανταρακι δεν εχω και ημουν αποφασισμενος απο καναρα σε καναρα να πηγαινω...μελισουλα μελισακι ννα παω σε αλλο λουλουδακι....αλλα αυτη την κοπελα θα την παρω αλλη μια φορα προς το τελος του τουρ να δω ποσο κι αν εχει σχεση η κουραση με την ορεξη της....Αυτα και συγνωμη για το σεντονι

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 13, 2019
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
260€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, George_1969, GALLAS και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Μαΐου, 2019
Πόσο χρονών να είναι η μανδάμ; Όσο λέει στο site;
14 Μαΐου, 2019
"ηπια το κρασακι μου μπηκα στο ντουζακι....μιλησα με το καβλι μου λιγο και του λεω ΜΗΤΣΟ ΜΟΥ ξερω σε πιεζω τωρα στα γερματα αλλα πρεπει να σηκωθει να γαμησεις αυτο το πλασμα μην φυγουμε κι αγαμητοι μονο με πιπες.... τα συμφωνησα μαζι του και βγηκα..."

."...τηλεφωνο στη τηλεφωνητρια της λεω κοιτα την θελω αλλη μια ωρα αλλα εχω 260 πανω μου..."
"προσωπο σωμα εβαλα χαμηλο βαθμο γιατι γενικα ειμαι τσιγκουνης εκει"

Φίλε είσαι Θεός....! να είσαι καλά!
14 Μαΐου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αδερφε δεν τα παω καλα με τις ηλικιες απο την ηλικια της μεχρι 29 την κανω
G
geroksouras
14 Μαΐου, 2019
Καπέλο Άριστα με ΤΟΝΟ !!!Ναι!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4