Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 144 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εχοντας ακουσει καλα λογια για την Καρμεν εψαξα να την βρω, ηταν λιγο δυσκολο
ομολογω μια και η κοπελα ειναι μια εβδομαδα στη δουλεια μονο και αλλαζει βαρδιες
μεχρι να σταθεροποιηθει καπου.
Παιζει και στο Ιασ 32 πρωινη.
Δεν γνωριζει ελληνικα η αγγλικα ποτε ειναι δυσκολη.
Η Καρμεν ειναι μια γυναικα μετριου αναστηματος, ειναι αναμεσα 30-35 ετων και ειναι απο
τη Ρωσσια.
Το προσωπο της ειναι λιγακι σπασμενο και ταλαιπωρημενο σε σχεση με το υπολοιπο κορμι της.
Τα μαλλια της ειναι μακρια ισια καστανου χρωματος.
Το στηθος της ειναι μικρο σα λεμονι και ολιγον πεσμενο με ομορφες σκουρες θηλες.
Αυτο που ξεχωριζει πανω της ειναι ο κωλος της, ομορφο πατουρι με σφιχτα κωλομερια
και τσιτα δερμα απαλο και στιλπνο. Απο τα πιο ωραια δερματα της αγορας.... Καπέλο
Το προγραμμα της Καρμεν ειναι απλο στα 10ε αλλα.....

Εισοδος της κορασιδας στο δωματιο οπου με βρηκε ξαπλωμενο, εβγαλε το φορεματακι που
φορουσε και αμεσως αρχισα να χαϊδευω τα τρυφερα μπουτια της.
Εσκισε την καποτα και την περασε στο πεος, της εκανα για προταση πιπας ανευ καποτας
αλλα δεν ηθελε. Μου περασε καποτα και αρχισε μια καλη πιπα βαθια καλης ηδονικοτητας.
Της ζητησα να κατσει σε 69 το οποιο δεν ειναι στο προγραμμα της αλλα να'ναι καλα η κοπελα
δεχτηκε και ετσι μου πασαρε τη μουνα της στη μουρη μου και αρχισα να γλειφω μουνι-κωλο.
Οταν η γλωσσα μου εμπαινε βαθια στο μουνι της εδειχνε να γουσταρει και να βγαζει
καυλωτικα βογγητα.
Συνεχισαμε για λιγο ακομα σε αυτη τη σταση οπου ρουφηξα ζουμακια, η κορασις συνεχισε την πιπα
με μεγαλυτερο παθος χωρις περασμα απο ορχεις.
Την γυρισα στα τεσσερα οπου στηθηκε ικανοποιητικα και τον ετρωγε μεχρι μεσα βαθος βγαζοντας
βογγητα χωρις καμμια υποψια κλεψιματος.
Τα κωλομερια της σφιχτα και τσιτωτα, της εριξα και δυο μπατσες πανω σε αυτα χωρις να ενοχλειται.
Γυρισμα της Καρμεν σε κανονικη σταση οπου με πηρε αγκαλια με χερια και με ποδια,της την επεσα
για γλωσσοφιλα οπου ανταποκριθηκε θετικα χωρις να ειναι στο προγραμμα της και αυτα. Καπέλο
Την γαμησα για αρκετα λεπτα σε αυτη τη σταση με τα γλωσσοφιλα να μην εχουν σταματημο.
Η Καρμεν συμμετειχε ενεργα με χαϊδεματα και αγγομαχητα, ενω αποζητουσε συνεχως γλωσσοφιλα.
Την εχυσα οπου εμεινα μεσα της για στραγγιγμα. Η υπηρεσια δεν ενοχλησε.

Συμπερασματικα η Καρμεν ειναι μια ομορφη καλοστεκουμενη Ρωσσιδα, πολυ καλο το δερμα της
εχει ορεξη για γαμησι και δεν κλεβει.
Το προγραμμα της ειναι απλο αλλα μεσα στο δωματιο μου εδωσε μουνι για γλειψιμο και γλωσσοφιλα.
Δεν ξερω αν θα το κανει με ολους αυτο οποτε μην με κατηγορησετε αν δεν..
Καταλαβα οτι αν καποιος της κανει ενα καλο μουνογλειψιμο η κορασιδα θα καυλωσει και θα ακολουθησει
μια αρκετα θερμη gfe συνεδρια. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κάρμεν
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
59.920
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, Ettore, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Αυγούστου, 2020
Αγαπητέ συμπολεμιστή διαβάζω εδώ και καιρό μερικές κριτικές και είναι σκέτο ανέκδοτο ,πολλές από αυτές άγνωστο το γιατί περιγράφουν μέχρι και οργασμό της κοπέλας, επέτρεψε μου λοιπόν να σου πω ότι επειδή είχα εργαστεί παλιότερα στο χώρο αυτό λόγο οικονομικών έχω άποψη τεκμηριωμένη ΚΑΜΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΕΣ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΓΑΣΜΟ ΜΑ ΚΑΜΜΙΑ γιαυτο και τα λιπαντικά κλπ Μάλιστα κάποιες από αυτές μου εκμυστηρεύτηκαν οτι αλλα σκέφτονται όταν βρίσκονται στο κρεββάτι κ μια από τις καλύτερες μου είπε για φαντάσου να έχω 30 ραντεβού και αντίστοιχα 30 οργασμούς θέατρο παίζω για να έχω πελάτες.Οι περισσοτερες απο αυτες εχουν η αποκτουν προβληματα ψυχολογικα κλπ Μενα δεκαρικο λοιπον αποκτας γινομαι η γυναικα σου για 10 λεπτα οπως λεει πολυ καλα και μια απο αυτες . ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ
B
black007
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1