Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 426 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 590753
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Ελλη λοιπον. Ειχα τσεκαρει τις διθυραμβικές κριτικες για το κοριτσι και μου κινησε την περιεργεια. Σκαω μεσημερακι να την δοκιμασω, μου λεει η κ. Λαρισα ειναι στο δωματιο κ μετα εχει κ ραντεβου! Ενας λογος παραπανω να με ιντριγκαρει αυτο οποτε κλεινω ραντεβουδακι για τις 2, εφυγα κ επεστρεψα. Πηγα λιγο νωριτερα οποτε αραξα κ εκανα κουβεντουλα με Λ. ειπαμε καποια ενδιαφεροντα πραγματα για τον χωρο κ οχι μονο. Ερχεται ο κοριτσαρος (δεν την ειχα ξαναδει) ωραιο σωματακι, πονηρο μουτρακι κ βαψιμο γκεισας (το χει αναφερει κ αλλος εδω μεσα) κ βλεμμα ολο υποσχεσεις. Με τσιμπαει κ παμε μεσα. Πολυ επικοινωνιακη κ χαλαρη, μου ζητησε ενα 10λεπτακι να φρεσκατιστει κ να κανει ενα τσιγαρο, της ειπα παρε οσο θες γιατι σε θελω φρεσκια. Κ οντως ετσι εγινε.

Παιδια εγω δεν εχω ξαναδει γυναικα να διψαει ετσι για πουτσα! Ακομη κ αν προσποιουταναι (που δεν με απασχολει κιολας) εγω περασα ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ! Οπως τα χουν πει οι προηγουμενοι, κ λιγα λενε! Μασαζ δεν καναμε πολυ (παρολο που μ λεγε κατσε φρονιμος) γιατι δεν κρατιομουνα! Την τρελανα στο γλειψιμο, ηταν πεντακαθαρη κ μυρωδατη, οπως πρεπει! Τσιμπουκια κανονικα, αναποδα, στα ορθια, το καναμε σε διαφορες στασεις, με ξεζουμισε η ατιμη. Δυο πραγματα ομως μου κανανε πραγματικα εντυπωση. Μου ζητησε η ιδια να τελειωσω στο στομα της, κ αφου μ ειχε αρμεξει κανονικα συνεχισε αργοτερα να το παιρνει στομα της. Με βαζει κατω μετα να μ κανει παλι μασαζ γιατι ειχαμε λιγο χρονο ακόμη κ εν τελει παλι καταληξαμε να αλληλογλειφομαστε. Με κράτησε και λίγο παραπάνω, δεν τον άφηνε από το στόμα της, εμπαινα να κάνω ντουζακι κ ερχοτανε να με χαιρετήσει και το ξαναπαιρνε στο στομα της!!!

Σε γενικές γραμμές, μια από τις καλύτερες εμπειρίες ever (αν όχι η καλύτερη), όσα γράφονται και από άλλους ισχύουν μέχρι κεραίας.

Εγω Έλλη μου το «φαγητό» σου θα το δοκιμάσω…
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 08, 2019
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Έλλη
PMaser
Μέλος
Εγγραφή:
22 Απρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
32
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sweety72, oti na nai, combaros και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού