Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 17 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από μια αρνητική κριτική Λύπη, ωρα για κατι πιο θετικο Ναι!.

Λιγα λογια για την Mila λοιπον.
Ένα αστερι από το Dnipro (αν καταλαβα καλα και, φυσικα, αν δεν μου ειπε ψεματα), ηλικια πανω κατω οσο λεει (30), ομορφο και εκφραστικο προσωπο (7 με 8 για τα δικα μου γουστα), κορμι θανατηφορο (8 με 9, παλι για τα δικα μου γουστα) όχι πολυ σφιχτο αλλα ιδιαιτερα αρμονικο με υπεροχες καμπυλες και ένα εντυπωσιακο στηθος. Και πανω απ’όλα, εξαιρετικη συμπεριφορα και συμμετοχη στο σεξ (9 με 10 !) Έρωτας.

Η κοπελα μου φανηκε τοσο σεξυ και ελκυστικη που χωρις να το καταλαβω τελειωσα δυο φορες σε 40 λεπτα και πιθανα αν το παλευα να τελειωνα και τριτη φορα μεσα στη ωρα, αλλα δεν το επεδιωξα γιατι προτιμησα να κανουμε και λιγο σοσιαλ.

Στα λιγα λεπτα που περασαμε μιλωντας καταλαβα ότι η Mila είναι ιδιαιτερα συγκροτημενη (το αντιθετο της χαζοχαρουμενης γκομενας), αλλα και σχετικα λιγομιλητη και εσωστρεφης σαν χαρακτηρας.

Ομως, αυτό που υποθετω ότι ενδιαφερει τους περισσοτερους εδώ είναι ότι η Mila δειχνει να απολαμβανει το σεξ, και παραλληλα καταλαβαινει καλα τι θελει ο (προσωρινος) συντροφος της και του το προσφερει γενναιωδωρα, χωρις περιορισμους και εκνευριστικες παραξενιες. Νομιζω ότι ενω αισθανεται ανετα με το GFE συμπεριφερεται το ιδιο καλα – ισως και καλυτερα – και στο PSE (αλλα με καποιους περιορισμους, πχ όχι CIF).

Προσωπικα περασα υπεροχα Χαμόγελο, και σιγουρα θα επιδιωξω να την ξαναδω συντομα.
Μακαρι όλα τα call girls να ειχαν τον συνδυασμο εξυπναδας, εμφανισης, σεξουαλικης νοημοσυνης, και επαγγελματισμου που εχει η Mila.
Αστερι Προσκύνημα

Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 08, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
JohnC
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Απρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
475
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, chris1955, 6Y44 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού