Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 63 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 148832
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Είναι η πρώτη φορά που γράφω δεύτερη κριτική για κοπέλα και ο λόγος είναι διότι εκανα δυο ραντεβού μαζί της και ήταν σαν να συνάντησα δυο διαφορετικές κοπέλες. Εμμμμ

Όλα έγιναν στο προηγούμενο της τουρ.

Ζητάω συγνώμη αλλά δεν μπορώ να σας γράψω γιατί την συνάντησα για δεύτερη φορά εφοσον η πρώτη μου εμπειρία δεν ήταν τόσο καλή.
Κάποια πράγματα καλό είναι να μην γράφονται.

Την είδα μια εβδομάδα μετά και έπαθα την πλάκα μου με την ενέργεια και την σεξουαλικότητα που επέδειξε. Ναι!

Από το ανσασερ με κοιτούσε με ένα «άγριο» και παθιαρικο βλέμμα θα ελεγα...
Για κάποια στιγμή τρόμαξα για το «ποιος θα γαμησει ποιον»! Money MouthΝτροπή

Είναι και γαμω τα τυπακια, με πολύ ενέργεια και παρά πολύ ωραίο χιούμορ.
Όλη αυτή την ενέργεια και την τρελα που έχει την μετέφερε και στο ερωτικο μας κομμάτι - κάτι που δεν είχε γίνει την πρώτη φορά.


- Γλωσσοφιλα τρελα (την πρώτη φορά η γλώσσα ήταν κρυμμένη)
- Πάθος μεγάλο και πρωτοβουλίες για διάφορες στασεις από εκείνη (την πρώτη φορά ήταν υποτονική)
- Στοματικο καλύτερο και επιασε τη βάση (την πρώτη φορά ήταν χαλια)
- Μείναμε σε gfe για 1-2 λεπτά και μετά η κατάσταση αγρίεψε (δεν ξέρω ποια είναι τα ορια ακριβως του pse οποτε κάποιος λάτρης - όπως ο old boy- θα μπορούσε να μας έκανε καλύτερη γνωμάτευση Σπασίκλας)

Προσωπικα ήταν ότι πιο άγριο, «επιθετικό» και πολύ παθιασμένο εχω κάνει με call girl και όλο αυτό μου το έβγαλε η Kelly! Ναι!Ναι!Ναι!

Δεν εκανα κάτι που να την «προσβάλει» η να την «μειώσει» (μιλαω βάσει του δικού μου τρόπου τελεσης της ερωτικής στιγμής για να μην παρεξηγηθώ γιατί στον έρωτα πολλά επιτρέπονται) ομως σε όλη τη διάρκεια της πράξης είμασταν σαν να θέλει να «σκίσει» ο ένας τον άλλο, σαν να θέλει να «δαγκώσει και να φάει ζωντανό» ο ένας τον άλλο!

Εκτός από τα κορμιά μας... «γαμηθηκαν» και τα μυαλά μας! ΝτροπήΝτροπήΈρωταςΈρωτας

Εγινε μια παρά πολύ ωραία κατάσταση που δεν ξεχνιέται με τίποτα. Μεγάλο χαμόγελο

Είμαι σε θέση να ξέρω ότι η αρνητική μου κριτική (πρώτη της) την γονάτισε, της έκοψε απίστευτα τη φορα που είχε πάρει τις 3 πρώτες μέρες και εκ του αποτελέσματος της άλλαξε μυαλά και όλοι οι επόμενοι συναγωνιστές περασαν όμορφα μαζί της!

Δεν ξέρω πως ήταν τις πρώτες της μέρες γιατί κανένας δεν μας ενημέρωσε. Στην ερώτηση γιατί δεν ήταν το ίδιο καλή μου είπε ότι είχε ξενυχτήσει και πιει αρκετά γιαυτο δεν είχε αναλογη απόδοση.

Για πολλους λοιπόν λόγους γράφεται αυτή η κριτική.

Πρώτον για την αποκατάσταση της «αξίας» της Kelly γιατί πραγματικά είναι σκέτη καυλα! ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα

Δεύτερον για να τα εχω καλά με τον εαυτό μου γιατί δεν γουστάρω να αδικώ κανενα έστω και εάν το αποτέλεσμα της πρώτης συνάντησης ήταν αποκλειστική ευθύνη δίκη της.

Τρίτον γιατί δεν γίνεται η κοπέλα που είναι μέσα στην καλύτερη πεντάδα (μέχρι τώρα) των πιο όμορφων ερωτικών εμπειριών μου να έχει μια άσχημη κριτική από μένα.



Η Κέλλυ λοιπόν δεν έχει ελλείψεις! ΈρωταςΈρωταςΈρωτας


Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Jim25jim
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
22.127
Πόντοι:
26.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Nick1000, NICK TRIVE και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαΐου, 2019
Κέλυ, Κέλυ, Κελυ,
δεύτερη φορά,
ήταν όλο μέλι,
ήταν μια χαρά.

review reaction 3 hornyasfuck
10 Μαΐου, 2019
Καπέλο κωλογερε μου δεν μπορώ να μείνω πιστός σε μια γυναίκα Κεφάλι σε τοίχο!
Είναι όλες τους τόσο ωραίες ΓλώσσαΜατάκιΜεγάλο χαμόγελοΧαμόγελοΝαι!
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2