Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 177 10
Sex Studio 163315
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καταρχάς η κριτική είναι για το διπλανό μαγαζί αριστερά,όπου άνοιξε καινούργιο.Τίτλο στη κριτική δεν είχα ιδέα τι να βάλω,αν και δεν έχει σημασία.Από τη βαθμολογία συμπεραίνετε ότι τα πράγματα δεν πήγαν και πάρα πολύ καλά.Απ την άλλη εγώ δεν κάνω αποχή,παρακολουθώ θρεντ κλπ.Απλώς οι καταθέσεις μου τον τελευταίο καιρό έγιναν που έχω ξαναγράψει κριτικές,οπότε δεν έχει νόημα να γραφω τα ίδια πράγματα...Κατάθεση λοιπόν στην Νικολέτα αυτή τη φορά,η οποία στο σαλόνι φαινόταν ένα τίμιο ξανθό αδύνατο μοντελέ κοράσιο,γύρω στα 25-26 βαριά βαριά,όπου μέσα από το μαύρο κορμάκι που φορούσε διαφαινόντουσαν ωραία τα βυζόμπαλα της και πέρασα με 60 για ισπανικό και γυμνό,με 69,που το τελευταίο ποτέ δεν έγινε.

Αναμονή περίπου 5 λεπτά και εισέρχεται στο δωμάτιο,βγάζοντας το κορμάκι που φορούσε μου συστήνεται με μια ψυχρή χειραψία και κει καταλαβαίνεις ότι οι εξελίξεις δεν θα ναι ευχάριστες στη συνέχεια.Τα βυζια της πεσμένα και να η πρώτη ξενέρα.Αυτή για κάποιο λόγο νόμιζε ότι πέρασα απλώς για να μου κάνει Ισπανικό και να χύσω...Τέλος πάντων,ξεκινάει μια άτονη πίπα που το μόνο καλό ήταν ότι τον έπαιρνε όλο μέχρι πάνω.Πρώτη στάση,ανεβαίνει πάνω μου και απλώς κάθεται στο πούτσο μου και δεν κάνει απολύτως τίποτα.Έχω βιώσει διάφορες ξεπέτες,αλλά όχι και έτσι είπαμε.Μετά από λίγο έγειρε προς εμένα και κουνιόταν σαν χελώνα.Είχα μια ελπίδα πως αν της έδινα μια μπάτσα στα κωλομέρια θα ανέβαζε στροφές αλλά εισέπραξα ένα no baby.Αλλάξαμε στάση,ιεραποστολικά κλασσικά.Λες και γαμούσα πλαστική κούκλα,άστο.Ισπανικό στο τέλος όπου είχε ένα ηλίθιο υφάκι και έβαζε το χέρι από πάνω για να μην της πάνε στα μούτρα.Εν τέλη έχυσα χειροκίνητα και το ότι έχυσα,το μόνο θετικό της κατάθεσης.Bέβαια θα μου πεις,καλύτερα να τραβούσα μαλακία εξ αρχής με τσόντα και θα γλύτωνα τα 60 ευρώ...Εννοείται δεν θα ξαναπροτιμηθεί,αυτά και καλά γαμήσια στους συναγωνιστές

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 01, 2019
Όνομα κοπέλας
Νικολέτα
teochatz
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
1.500
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Geokoro, al pacino, ilarionas και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού