Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 483 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 773048
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καλησπέρα στην παρέα. Τυγχάνω και εγώ φαν του εν λόγο καταστήματος και είπα να αναρτήσω την κριτική μου. Το κατάστημα είναι παλιό γνώριμο αν και έχω πάνω από χρόνο να περάσω λόγο επαγγελματικών υποχρεώσεων στο εξωτερικό. Εν μέρει χερομαι που το επισκέφτηκα γιατί πέρασα πολύ ωραία. Οι κοπέλες διαφορετικές, κάποιες γνώριμες κάποιες άλλες όχι. Υπάρχουν όμως για όλα τα γούστα. Και μιας και τα δικά μου γούστα είναι το μεγάλο στήθος και το ακόμα πιο μεγάλο πισινό διάλεξα την Ξενια. (τρίτο γούστο το γλυκό πρόσωπο σε συνδυασμό με τα παραπάνω) Μπανιο, καφεδάκι και τα συναφή περιμένοντας την Ξενια να έρθει στο δωμάτιο. Το τζακούζι γέμιζε όσο η Ξενια με χαλάρωνε με μασάζ το οποίο με εξέπληξε γιατί τα συνδιαζε όλα. Ήταν δυνατό, αισθησιακό και πολύ μυοχαλαρωτικο. Στο τέλος ανέβηκε και πάνω στην πλάτη μου με το κορμί της και πίεζε με τα γόνατα της στα σωστά σημεία. Περνάμε τώρα στο ενδιαφέρον προγραμμα. Το νερό λίαν καυτό με την Ξενια να γίνεται ακόμα πιο καυτό. Αυτή η αίσθηση του νερού μας έκανε και τους δυο να ανυπομονούμε για την επαφή. Με την Ξενια να κάθεται πάνω μου με την πλάτη της και ο πισινός της να γλιστράει πάνω στο καυλι μου όσο εγώ χάιδευα το υπέροχο στήθος της καθώς εξείχε έξω από το νερό. Τα γλωσσόφιλα εκείνη την ώρα έπεσαν βροχή και όσο την φιλούσα άλλο τόσο γίνονταν οι ρογες της πιο σκληρές και το κορμί της σπαρταρουσε όσο της χάιδευα το καυτό της μουνακι. Η Ξενια είχε προνοήσει να φέρει από την αρχή και την σαμπάνια που συμπεριλαμβάνεται στο προγραμμα. Η σαμπάνια χύθηκε όλη πάνω της και μου ζήτησε να την πιω από πάνω της. Της έγλυφα το κορμί για ώρες. Τώρα πάμε στην πίπα η οποία έγινε μέσα στο τζακούζι. Εγώ καθιστός και η Ξενια στα τέσσερα να με γλύφει με όλη της την τέχνη. Πραγματική απόλαυση. Έπαιρνε την πουτσα μου εναλλάξ. Μια με το στόμα και μια ανάμεσα στα βυζια της. Έγινα πέτρα. Την έβγαλα από το νερό και την ξάπλωσα κάτω. Μόλις το έβαλα στο καυτό την μουνακι η απόλαυση κορυφώθηκε. Η Ξενια να αναστενάζει από ηδονή σηκώνοντας ακόμα πιο ψηλά τα πόδια της για να μπω πιο βαθιά μέσα της και εγώ να την καρφώνω με όλη μου την καυλα. Καυλωσε τόσο πολύ που με ξάπλωσε για να ανεβεί πάνω μου. Η θέα ήταν ονειρεμένη. Την θαύμαζα τόσο πολύ για το πως ανεβοκατέβαινε πάνω στο καυλι μου και το πως άγγιζε η ίδια το στήθος της και «έσπαγε» την μέση της για να μπορώ να αγγίζω το μουνακι της. Η καυλα συνεχίστηκε στα τεσσερα. Πιστεύω πως είναι το μεγαλύτερο της όπλο αυτή η στάση γιατί σε κάνει να της τα χύσεις όλα. Δύσκολα κρατιέται ένας άντρας μπροστά σε αυτή την θέα. Με την ίδια να σπάει τόσο επαγγελματικά την μέση της και εσένα να ρίχνεις θορυβώδης σφαλιάρες στα ζουμερά της οπίσθια. Και ομολογώ πως εμείς οι άντρες είμαστε οπτικοί τύποι για αυτό και της τα έδωσα όλα εκείνη την ώρα. Η κοπέλα αυτή είναι επαγγελματίας και ξέρει να γαμιεται καλά. Είναι ο τύπος γυναίκας που θα ήθελες να την γαμας όλο το βράδυ. Πέρασα καταπληκτικά και εννοείτε πως θα υπάρξουν πολλά ακόμα ραντεβού με την Ξενια από εδώ και πέρα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 30, 2019
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ξένια
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
7 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
30
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Vag_peir, kostakis27, panathasta και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαΐου, 2019
Αχ.....είναι υπέροχη η Ξένια. Δεν μπορώ να την ξεχάσω.... Αλλά εκτός από χαμάμ έχει και τζακουζι το κατάστημα.....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1