Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 99 10
Μασατζίδικα 181640
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Έχει γίνει τελευταία θαμώνας του εν λόγω ελαιοτριβείου (που λέμε εμείς οι παλαιότεροι στο σάιτ...Γερο-μύστης) για την πολυ εξυπηρετική και πρόσχαρη υποδοχή της κας Σοφίας αλλά και τα κορίτσια της που προσφέρουν άρτιες υπηρεσίες σε πολύ καλές τιμές Έρωτας

Μιας και η Λίνα (το αγαπημένο μου ταίρι στο χώρο αυτό) ήταν πιασμένο, μου προτάθηκε η Λίζα ... και το φχαρτιστήθηκα !Ναι! Είναι μικροκαμωμένη ξανθιά με ωραίο σωματάκι αλλά μικρό (για τα γούστα μου) βυζάκι. Βγάζει όμως και γλύκα και προστυχιά, εξαρτάται πώς θα το παίξεις. Αρχίσαμε αμέσως με πλαγίαυλο και τρομπόνι καλό (μπορεί να βελτιωθεί ακόμα, βέβαια) και το γυρίσαμε γρήγορα σε 69 όπου σπατουλάρισα για ώρα πολλή το νόστιμο και πεντακάθαρο μουνάκι της. Ταυτόχρονα μου έγλειφε τα ριπαπιά και παρακάτω με παιχνίδι σε όλη την περιοχή, πράγμα που με κάνει τούρμπο Προσκύνημα την ένιωσα να τρελαίνεται με τη γλώσσα μου και αυτό με απογείωσε ακόμα περισσότερο.

Δεν άργησε το μαμισάκι, πρώτα σε cowgirl και στη συνέχεια σε reverse cowgirl για να έχω φάτσα το κωλαράκι της (αλήθεια, δε ρώτησα αν το δίνει - στην περίπτωση αυτή, θα το έχει το 10άρι Καπέλο) και να μπορεί να με χαϊδεύει άνετα. Τελείωμα σε dt και μετά καλό μασαζάκι με πιέσεις «στα νεύρα» (όπως λέει) για να χαλαρώσω.

Εν κατακλείδι, ένα πολύ όμορφο απόγευμα. Την επόμενη φορά, θα πρέπει να τις πάρω και τις δύο Γερο-μύστης
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 06, 2019
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Λίζα
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
850
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, kwstasxat, flynow και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού