Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 57323
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η ημερομηνία είναι στο πολύ περίπου... Η συνάντηση έγινε γύρω στην πρωτοχρονιά.
Ήταν η δεύτερη φορά που τη συναντούσα. Η Ξένια μου αρέσει πολύ σα σωματότυπος και μιας και είχα καιρό να τη δω γιταί είχε σταματήσει κάποια περίοδο, ενθουσιάστηκα που την είδα στη λίστα του γραφείου και είχα πολύ όρεξη για ραντεβού μαζί της. Το γραφείο πάντα εξυπηρετικότατο και η Ξένια ήρθε στην ώρα της.

Και εκεί τελείωσε και το όνειρό μου.
Δεν ξέρω τι έχει γίνει, αλλά έχει κόψει καπίστρι.
Ξεχασμένο τ’άστρο του βορρά κι η άγκυρα στο πέλαγο χαμένη.

Εντάξει και από πρίν είχε ένα θεματάκι με την πάρλα, αλλά όχι κάτι που να μην ήταν διαχειρίσιμο. Τώρα έχει ξεφύγει σε διαστημικά επίπεδα! Μα να μην το κλείνει με τίποτα το ρημάδι! Έμαθα όλα τα νέα της γειτονιάς - τα προσωπικά της - και όλα τα κουτσομπολιά της Αθήνας για το τελευταίο εξάμηνο που έλειπα.
Με το ζόρι με το στανιό να μπεί για μπανάκι και αφού βγήκε τα πράγματα δεν βελτιώθηκαν ιδιαίτερα.
Φαινόταν πολύ κουρασμένη και βαριεστημένη και με όρεξη να συνεχίσει την κουβέντα μέχρι που μπουκώθηκε με το καβλι στο στόμα για να σταματήσει. Δεν είμαι σίγουρος ακόμα ότι τα βογγητά που έβγαζε στην πίπα ήταν πραγματικά βογγητά ή εξακολουθούσε να μου λέει τα νέα της εβδομάδας. Ακολούθησαν διάφορες στάσεις στο σεξ και εναλλαγές, χωρίς όμως τη σπιρτάδα και την όρεξη που υπήρχε στο πρώτο μας ραντεβού - ψιλοαπογοήτευση.
Το χάλι συνεχίστηκε και μετά το ημίχρονο - μπανάκι - τσιγαράκι όπου θυμάμαι πως κάποια στιγμή πρέπει να εκνευρίστηκα πολύ χοντρά από την ακατάπαυστη πολυλογία. Μέχρι που κάποια στιγμή δεν άντεξα και πρέπει να της είπα στην ψύχρα με πραγματικά ελεεινό ύφος να το βουλώσει και να αρχίσει να ρουφάει. Ξεκίνησε την πίπα με ένα εντελώς μηχανικό τρόπο και αφού με τα ζόρια καυλώσαμε την έστησα στα τέσσερα όπου της γαμούσα τον κώλο μέχρι να έρθει το τέλος.

Δεν ξέρω τι άλλαξε, ίσως να ήταν κουρασμένη, ίσως να μην ήταν σε καλή μέρα, ίσως να είμουν και εγώ κουρασμένος και εκνευρισμένος, ίσως να βαριότανε - το ζήτημα είναι ότι μαζεύτηκαν πολλά “ίσως” και τελικά δεν περάσαμε καλά...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 03, 2019
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
260€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
PSAXTIRI
Ανώτατος
Εγγραφή:
22 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
3.936
Πόντοι:
17.145
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, xristos2010, spipis71 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού