Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 174 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Κυριακάτικο βράδυ, κάτι με έπιασε για καταδρομή προς τα κάτω. (καθότι διαμένω στα βόρεια). Είχα σταμπάρει τη Σοφία από φωτός, οι οποίες δεν έχουν και πολύ σχέση με την πραγματικότητα. Η φάτσα είναι σχεδόν πάντα καλυμμένη (στις live photos) ενώ το σώμα σκοπίμως προβάλλεται από γωνίες για να μην διαφαίνεται ξεκάθαρα ότι η κοπέλα είναι αντικειμενικά πολύ ψιλή. Το πρόσωπο της Σοφίας, λοιπόν είναι σχετικά ωραίο (συνηθισμένο και τίποτα παραπάνω θα έλεγα....) και το σώμα είναι αθλητικό, χωρίς στήθος, και είναι πολύ ψιλή κοπέλα.
Έκανα λοιπόν το κασκαντεριλίκι μου (καθότι μία από τις φαντασιώσεις μου είναι και οι ψιλές κοπέλες, τύπου Hippe σ.σ. βολεϊμπολίστρια Ολυμπιακού- καθότι και γαύρος...). Σχετικά με το γ@@@, η κοπέλα είναι καθαρά pse, προσπαθεί να σε τελειώσει σχετικά γρήγορα, μπορεί για κάποιους να φανεί άγαρμπο και ατσούμπαλο το γ@@@ με τη Σοφία. Παίχτηκαν δύο στάσεις cow και reverse cow, ενώ επιχειρήθηκε doggy αλλά λόγω ύψους και ατμόσφαιρας της στιγμής, εγκαταλείφθηκε αυτή η στάση. Το τέλος ήρθε σχετικά γρήγορα.

Καλή εμπειρία και πάμε γι΄ άλλα.

Υ.Γ. Πήγα με ένα φίλο μου, που με περίμενε στην υποδοχή. Σε κάποια φάση λοιπόν, του λέει η τσατσά να περάσει σε μία εσοχή γιατί χτύπησε το κουδούνι και ήρθε άλλος πελάτης και τα κορίτσια δεν βγαίνουν....άκου να δεις τι του είπε η τσατσά..............καλά που την βρήκατε αυτή τη τσατσά ρε παίδες πλάκα μας κάνετε.....του λέω μετά στο αμάξι....αν δε μπαίνεις να γ@@@ς σε βάζουν τιμωρία- καραντίνα....Σπιναλόγκα ένα πράμα....ΓλώσσαΓλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2019
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Giacomo Casanova
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
2.210
Πόντοι:
5.190
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Studio De Paris

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαΐου, 2019
Φίλε καλημέρα και ευχαριστώ για την κριτική. Να σε ρωτήσω επειδή η τύπισα μοιάζει χορεύτρια και εγω είμαι σπαγγατόκαυλος, εδειξε σημάδια ευλυγισίας ? (σπαγγάτα κλπ?)
Σε ευχαριστώ προκαταβολικά.
09 Μαΐου, 2019
κοπέλα είναι ευλύγιστη αλλά με σώμα περισσότερο στίβου, παρά μπαλέτου..... και επίσης σε τέτοιες περιπτώσεις παίζει ρόλο όπως έγραψα και εξ' αρχής το ΥΨΟΣ αν είσαι κάτω από 1,85 (όπως εγώ).....ξέχνα το..........
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2