Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 134 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Την Χριστίνα την είχα πάρει 2 φορές,μια πριν γίνει πολύ γνωστή και αρχίζει να γράφει εδώ και μια αφού έγινε γνωστή.
Η πρώτη φορά μου είχε κινήσει την περιέργεια το πόσο δοτική ήταν,απλή και το μόνο που είχε στο μυαλό ήταν να σε κάνει να περάσεις όμορφα.Δεν θα ξεχάσω οτι μετά την πρώτη φορά και αφού πήγε για ντουζ με ρώτησε 2-3 φορές αν ήταν όλα καλά και αν περνάω όμορφα.
Έφυγα απο την συνάντηση χωρίς ενθουσιασμό μιας και τότε ήταν πολύ μα πολύ πιο αδύνατη για τα γούστα μου και το πρόσωπο όχι τόσο ωραίο.
Την δεύτερη φορά,αφού πλέον έγραφε εδώ μέσα και η φήμη της είχε πάρει την ανιούσα,ήταν ελαφρώς πιο "δεμένη" στο κορμί,πιο περιποιημένη αλλά πιο ρομπότ.Μου έδειξε λές και ήρθε μια ντίβα και θα πρέπει να πω και ευχαριστώ.
Φυσικά δεν ξανακάλεσα,ούτε πρόκειται.
ότι κέρδισε σε περιποίηση του εαυτού της,το έχασε στο ζουμί με την όλη στάση της και με κινήσεις πλέον μηχανικές.
Δεν θα την χαρακτήριζα κακή,απλά "κοινή" και "τυπική" ακόμα και στις φωνές υποτιθέμενης ηδονής είναι σαν ταινία του 80'

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
A
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, erethis72, Constantinos27 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαΐου, 2019
Μας λείψατε εν Χριστώ αδελφέ Αλπούλιε. Είθε η απόφαση σας να συμμετέχετε ξανά, να είναι οριστική.
07 Μαΐου, 2019
Δεν ξέρω πως ήταν το σώμα της πριν, αλλά εγώ είδα μια απλά αδύνατη κοπέλα με κρεμασμένα μασταρια. Στα άλλα ναι συμφωνώ τελείως ρομπότ, μηχανικά όλα, πολύ φωνή χωρίς λόγο κ επίσης πολύ μπλα μπλα κ καθυστέρηση στο ντους...
11 Μαΐου, 2019
Καλώς ορίσατε Αλπούλιε Καπέλο
09 Ιουνίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν είναι απλά αδύνατη κοπέλα έχει γυμνασμένο σώμα χέρια πόδια μέση κωλο , παρόλο που δεν γυμνάζεται άλλες κοπέλες πάνε 3και 4 χρόνια γυμναστήριο για να γίνουν έτσι !!! Πρόσωπο έχει παρά πολύ ομορφο και γοητευτικό και δεν είναι θέμα γούστου είναι όντος όμορφη κοπέλα !! Δεν φωναζη ψεύτικα ,δεν κανεί μηχανικές κινήσεις !!είναι σαν να είσαι με την κοπέλα σου, μειλαει ερωτικά και σε προτρεπη να της κανείς έρωτα με αυτά που λέει σαν να είσαι με την γκομενα σου που τα έχαιτε κανα μήνα και είσαστε ακόμα στα μέλια !!
review reaction 3 paparotriftoulas
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4