Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 99 10
Μασατζίδικα 180935
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεπτόμενος το εν λόγω ίδρυμα είπα στην εξυπηρετικότατη Κυρία Σοφία ότι θέλω κάτι “φρέσκο” και παραβαίνοντας την πάγια τακτική μου της είπα ότι κάνω έκπτωση στην “ελαιοτριβική” της απόδοση. Αδίστακτα μου πρότεινε τη Λίζα.
Η Λίζα είναι μια μικρόσωμη κοπέλα εκ Ρουμανίας με κανονικό συμμετρικό κορμάκι με τατουάζ. Με πρόλαβε πριν τελειώσω το ντούζ. Ορεξάτη και πρόθυμη, με πήρε από το χέρι και με οδήγησε στο κρεβάτι λέγοντας οτι θα μου κάνει “ειδικό μασσάζ”. Της αρέσει να έχει το έλεγχο και στην αρχή την άφησα. Αποφεύγει τα φιλιά με γλώσσα αλλά δεν με χάλασε. Βάση σχεδίου την ανέτρεψα, της έριξα να γλυφομούνι που της άρεσε καθώς έδειχνε να σπαρταράει. Μετά την έβαλα να κάνει αλλά καθώς δεν ήθελα να τελειώσω έτσι την πήγα στο μασσαζοκρέβατο και της έριξα ένα πισωκολλητό κι ενώ νόμιζε ότι θα τελείωνα έτσι τη έβαλα να γονατίσει και να με πάρει στο στόμα. Προσπάθησε να αποφύγει τελείωμα στη γλώσσα αλλά ο παλιός είναι αλλιώς και παρά τη δυσφορία της εκεί “κατέθεσα”. Οταν τα κορίτσια προσπαθούν να πάρουν τον έλεγχο χωρίς να τους πω εγώ πρέπει να “επαναφέρονται εις την τάξη”! Γερο-μύστης
Περίσσευε χρόνος κι έτσι μου έκανε ένα μασσάζ το οποίο ήταν φιλότιμο μεν όχι όμως των υψηλών μου στάνταρ. Μάλλον συζήτησε με τις παλιές για να μάθει κάτι αλλά της λείπει η εμπειρία. Δε πήγα για “εντριβές” γι αυτό και δεν με χάλασε. Πιστεύω ότι αν προσπαθήσει έχει δυνατότητα να εξελιχθεί. Βρήκαμε και αρκετό χρόνο να είμαστε αγκαλιασμένοι (Η Λίζα καθισμένη στα πόδια μου) και να συζητάμε γι' αυτό πιστεύω ότι μπορεί να προσφέρει καλo GFE . Η εμπειρία μου κρίνεται θετική αλλά φυσικά αφού όμως εβαλα το μασσάζ σε δεύτερη μοίρα και τον “αγώνα” πρώτο.
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Λίζα
netprowler
Σεβαστός
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
811
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαΐου, 2019
Φίλε, το GFE είναι να δίνει φιλία με γλώσσα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1