Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488176
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πάλι σήμερα ο δρόμος μου με έφερε στη Συγγρού, οπότε επιβάλλονταν να επισκεφθώ κάποιο studio. Και επειδή στο studio στην Συγγρού 144 χτίζουν μια οικοδομή και είναι γεμάτο κόσμο, ξαναπήγα στην Τριγγέτα 3.

Για καθαριότητες, συμπεριφορές κλπ τα έχουμε ξαναπεί. Απλά σήμερα παρατήρησα και το δωμάτιο με το τζακούζι και έμαθα ότι υπάρχει ειδικό πρόγραμμα. Καλό...

Πέρασα την πόρτα κατά τις 13:00. Η κοπέλα ήταν η Μαργαρίτα, για την οποία έχει γράψει κριτική και ο antisthenis. Extra large γκόμενα, τελείως busty, if you know what I mean. Μεγάλα βυζιά. μεγάλος κώλος, φοβερά πιασίματα, ξανθιά και ένα γλυκό προσωπάκι που δεν μπορείς να το αφήσεις έτσι. Πρέπει να το γαμήσεις...

Στο δια ταύτα... πολύ θερμή γκόμενα, όχι τόσο καλή πίπα, πολύ πρόθυμη, συνεργάσιμη και έδειχνε ότι γούσταρε.

Δεν έχω και πολλά να πώ. Αυτή η γκόμενα είναι ότι πρέπει για τους θιασώτες των extra large περιπτώσεων. Τεράστια γκόμενα, με τα όλα της τεράστια. Κι εγώ νόμιζα ότι μόνο στην Αθανασίας 3 έχει τέτοιες...

Τελος πάντων, για μια φορά καλή ήταν. Δεν θα την ξανάπαιρνα όμως. Είπαμε, πρέπει να σου αρέσουν τα extra large...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαργαρίτα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
15 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού