Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 134 10
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
…από τις υπηρεσίες μας προέκυψε. Είχα όρεξη να παίξω μπαλίτσα πριν λίγες μέρες και κάλεσα τη Χριστίνα για ένα φιλικό στην ουδέτερη έδρα του Μεταξουργείου. Δυστυχώς, το θέαμα του αγώνα δε δικαίωσε τις προσδοκίες του φίλαθλου κοινού. Συνεννόηση εύκολη μέσω viber. Άφιξη της Χριστίνας με 15 λεπτά καθυστέρηση χωρίς καν να δικαιολογηθεί (φάουλ αλλά δε βαριέσαι) εν μέσω έντονης τηλεφωνικής συνομιλίας με «προστάτη» για θέμα απειλών από άτομο που όμως δεν έχει σχέση με τη «δουλεία» όπως μου είπε (επιεικής κίτρινη κάρτα εδώ που θα έπρεπε να ήταν κόκκινη αλλά έλα που είμαι παπάρας). Η κοπέλα μου δικαιολογήθηκε ότι «άνθρωποι είμαστε, συμβαίνουν αυτά». Εδώ θέλω να τονίσω κάτι για να το διαβάσουν οι κοπέλες και τα πρακτορεία και ας θιχτούν και αυτές και οι λοιποί προμότορες και αγαπούληδες. Όταν κλείνεις ένα ραντεβού, ο χρόνος ανήκει στον ΠΕΛΑΤΗ που πληρώνει τα ωραία του ΛΕΦΤΑ. Δε μπορείς εσύ Χριστίνα και κάθε Χριστίνα να φέρνεις τα προσωπικά σου στη δουλειά και να φορτίζεις αρνητικά την ατμόσφαιρα για ένα ολόκληρο δεκάλεπτο και να υποχρεώνεις τον πελάτη να ακούει τη συνομιλία και τις τηλεφωνικές μαγκιές του προστάτη σου. Το «άνθρωποι είμαστε, συμβαίνουν αυτά» ισχύει για ένα πρόβλημα υγείας που προέκυψε ξαφνικά ή για κίνηση στο δρόμο. Δεν ισχύει για το κινητό που έχει ένα φάκινγκ κουμπάκι που το κλείνειΘυμός. Πληρώνω για να λάβω ένα στοιχειώδη επαγγελματισμό και να χαλαρώσω, όχι για να ακούω τα προβλήματα σου.
Δίνω βλακωδώς τόπο στην οργή και τη στέλνω για μπάνιο εν μέσω ακατάσχετης λογοδιάρροιας από την πλευρά της. Όντως, όπως είπαν οι προηγούμενοι μένει πολύ ώρα στο μπάνιο, να την ωφελούσε κιόλας (περισσότερα για αυτό σε λίγο). Ας σφυρίξουμε ημίχρονο και ας πάμε λίγο στην εμφάνιση και το σέρβις. Η κοπέλα έχει πρόσωπο αδιάφορης Ελληνίδας θειάς. Δε με χαλάει, έχω πάει και με χειρότερες. Σώμα έχει καλό πλην του στήθους που κοιτάει νότια. Το υπόλοιπο σώμα αδύνατο χωρίς κυτταρίτιδες κλπ. Στην περιποίηση έχει όρεξη και κάνει ότι της πεις. Έναρξη β’ ημιχρόνου με την Χριστίνα να βγαίνει από το ντους και να με φιλάει με ένα στόμα που μύριζε σαν …αποδυτήρια (απευθείας κόκκινη εδώ). Μα καλά δεν φρόντισε να εξαφανίσει τη γεύση της προηγούμενης πούτσας που είχε πιπώσει, από το στόμα της? Δυστυχώς αυτή τη σκέψη την έκανα εκείνη τη στιγμή και οποιαδήποτε προσπάθεια πλήρους στύσης είχε πάει περίπατο. Της βάζω ένα butt plug στο κώλο για να ζωντανέψουμε λίγο, αλλά μόλις το έβγαλα μου ήρθε μια εσάνς κωλίλας όπου μπήκαν εξαγριωμένοι οι οπαδοί λόγω του κακού θεάματος στον αγωνιστικό χώρο και ο αγώνας διακόπηκε οριστικά. Προφασίστηκα ότι προέκυψε κάτι και την έστειλα. Αφού φυσικά έκανε μπάνιο με το πάσο της, έφυγε. Πριν φύγει έκανε να με φιλήσει αλλά εγώ της το ξέκοψα αηδιασμένος, η πουτσίλα του προηγούμενου που λέγαμε πρινMoney Mouth.
Συνοψίζοντας, ήταν ένα από τα χειρότερα ραντεβού που έχω βιώσει. ΔΕΝ αμφισβητώ τους προηγούμενους που περάσαν καλά. ΔΕΝ αμφισβητώ την όρεξη και το καλό ιστορικό της κοπέλας. ΔΕΝ αμφισβητώ ούτε την εμφάνισή της αν και δεν είναι στην πρώτη της νεότητα και υπάρχουν πολύ καλύτερες από αυτή. ΑΛΛΑ δε μπορώ και να μη τονίσω τα παραπάνω σοβαρά παραπτώματα. Θεωρώ σίγουρο ότι θα μου την πέσουν εδώ πέρα αγαπούληδες και προμότορες αλλά αυτή είναι η αλήθεια, όπως την έζησα εγώ. Ελπίζω να διαβάζουν αυτή την κριτική κοπέλες και πρακτορεία και να φροντίζουν αυτά τα τόσο απλά αλλά σημαντικά πράγματα όπως η υγιεινή και το κινητό. Λυσσάξτε στα σχόλια τώρα…

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 03, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
hard_rocker
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
2.594
Πόντοι:
7.181
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 buzzkill, tayrus1982, akosdi και 60 άλλα μέλη

Σχόλια

14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Μαΐου, 2019
Φίλε ευχαριστούμε για την πληροφόρηση. Μακρυά από τέτοιες καταστάσεις. Εύχομαι να ήταν η τελευταία φόλα που τρως .
05 Μαΐου, 2019
Και πολυ καλα εκανες συναδελφε! Απορω κι εγω με ορισμενες που ερχονται δηθεν αδιαθετες η κουρασμενες και βαριουνται να κουνηθουν... πως να μη σου πεσει! Ποσο μαλλον οταν δεν τηρουν κ την υγιεινη τους.
05 Μαΐου, 2019
Δηλαδή βγήκε από το μπάνιο και το μουνι της μύριζε ψαριλλα;
05 Μαΐου, 2019
Μαύρο στην Κυρία
05 Μαΐου, 2019
μην εισαι αδικος με την ξεπετα. εχει ξενοπεσει σε κακα χερια μαλον.οπως τα λες ουτε για κοσαρι στο μεταξι
review reaction 1 buzzkill
05 Μαΐου, 2019
Αυτα ειναι επομενο να συμβουν οταν καποια λιγουρια αναγορευουν σε θεες θειτσες που προσωπικα ουτε τζαμπα δεν τις γαμουσα!
E
efes
05 Μαΐου, 2019
Κρίμα, πολύ κρίμα....χάλασε η μαγιά...
05 Μαΐου, 2019
φιλε μου καλε σε συμπονω και συμπασχω μαζι σου,διοτι κατι παρομοιο βιωσα και εγω με αλλη κορασιδα ομως.ειχα τις καυλες μου και λογω του προχωριμενου της ωρας ,την ξεκολιασα παροτι την μυρωδια της κολιλας.αλλα αυτο με το κινητο στην αρχη με ξεπερνα και επρεπε να την σουταρεις.
05 Μαΐου, 2019
...Ντροπη της να βρωμαει το στομα της και να ερχεται με απλυτο κωλο..
06 Μαΐου, 2019
Δεν αποτελεί και το καλύτερο θέαμα αυτό που συμβαίνει κάτω από μια κριτική μιας κοπέλας να χύνεται τόσο δηλητήριο .
Παρ όλα αυτά ας πάρει και η ίδια κάποια θέση για τα γραφόμενα
Α
ασωτος40
14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2