Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 14 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Anya την συνάντησα μετά από προτροπή σεσημασμένου βρωμερού πορνογέροντως (καλά να είσαι αδερφέ). Καπέλο

Το γραφείο (μια και είναι η πρώτη φορά που το χρησιμοποιώ), ευγενέστατοι παρότι συνέβησαν διάφορα ατυχή ευτράπελα (από τη μεριά μου) εκείνη τη νύχτα…

H Anya ήρθε στην ώρα της (και κάτι λεπτά νωρίτερα). Μιά όμορφη κοπέλα, και μικροκαμμωμένη. Είναι μια πιο γήινη εκδοχή των φωτό του σάιτ. Χαιρετηθήκαμε και φιλιθήκαμε στην είσοδο και μπήκε μέσα. Τη ρώτησα αν θέλει κάτι και αφού ήπιε λίγο νερό, ρώτησε αμέσως για να πάει για ντουζάκι χωρίς χρονοτριβή. Πήγε και εγώ κάθησα στην πολυθρόνα να την περιμένω.

Αυτό και ήτανε. Από την ώρα που βγήκε από το μπάνιο (τυλιγμένη με την πετσετούλα της) δεν ξεκόλησε από πάνω μου!!! Ηρθε κατ’ευθείαν στα γόνατά μου και ξεκίνησε τα χάδια και τα γλωσόφιλα και βρέθηκε στα γόνατα να με ρουφάει στη καρέκλα, γλύφωντας ταυτόχρονα ότι υπήρχε στην παρακείμενη περιοχή. Λίγο πριν το τέλος την πεταξα στο κρεβάτι όπου και την έγλειφα αρκετή ώρα - μέχρι να ανέβάσει στροφές - και να πέσουν λίγο οι δικές μου. Αφού έφτασε στο αμήν με καβάλησε και μετά από μερικές εναλλαγές στάσεων ήρθε το τέλος στο στομα της.
Έφυγε για λίγο για ντουζάκι και ξανάρθε αμέσως δίπλα μου με φιλιά και χάδια και μασαζάκι και μπούρου μπούρου και μετά από ένα παρατεταμένο 69 ξεκίνησε ο δεύτερο γύρος με μεγαλύτερη ένταση από τον πρώτο!
Το πίσω σύστημα μόνο, χρειάζεται λίγη προσοχή στο ξεκίνημα (1η κοντή με μαλακό αμπραγιάζ, 1η μακριά με διπλογκαζιά, 2α, 3η), για να μην κάψει τα σινεμπλόκ. Μετά βέβαια τραβάει στην ανηφόρα και δεν κωλώνει πουθενά. Το τέλος ήρθε μοιραία κάποια στιγμή μέσα στην απίθανη κωλοτρυπά της.

Έφυγε από το δωμάτιο με τον ίδιο τρόπο που μπήκε. Αέρινα, με χαμόγελο και ένα φιλί.

Πέρασα μαζί της ένα υπέροχο 2ωρο και οποσδήποτε θα την ξανασυναντούσα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 01, 2019
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
350€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
PSAXTIRI
Ανώτατος
Εγγραφή:
22 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
3.936
Πόντοι:
17.145
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xlm, STAVROS6969, THV και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού