Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 99 10
Μασατζίδικα 181821
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ημουν πολυ κουραζμενος και πιασμένος παντου οποτε αποφάσισα να περάσω σε συγκεκριμένο μαγαζί. Έχω ακούσει πολλά λόγια για το συγκεκριμένο και πράγματι Μου αρεσει πολυ εκει η κυρια Σόφια ειναι παρα πολυ ευγενική και σε κανει αμεσως να νιώσεις πολυ άνετα. Οποτε βγικαν 4 κοπελες : Η ολγα, η Εύα, Η Χαρα και η μια καινούρια..Η Άννα. Δεν την εχω ξαναδει πριν πουθενά. Εχει πολυ ομορφο προσωπο ωραίο θηλυκό σώμα κανονικό θα έλεγα...χωρίς υπερβολές πουθενά...Αλλά το πιο σημαντικό που με τρέλανε ήταν η χαμόγελο τις...ένιωσα ότι θα περάσω πολύ καλά μαζί τις....
Οποτε έκανα το δουσακι μου και ξάπλωσα..
Σε 3 λεπτά ακριβώς ήρθε η Άννα μέσα σε πολύ χαρά...μιλάει πολύ καλά Ελληνικά χωρίς με πολύ ελάχιστη προφορά...γθατι φαίνεται ρινσξ πολλά χρόνια στην Ελλάδα...Οποτε δε με ρώτησε καν τι θελω...και ξεκίνησε μόνη τις το πρόγραμμα τις...Ξεκίνησε από το μασάζ...Ήταν φοβερόή... μου έβαλε και κάποιο αρωματι κι λάδι που μύρισε με πολύ έντονο λουλουδάκι άρωμα που το θυμάμαι ακόμα...μιλάγαμε για κανένα 15 λεπτό όσο ήταν και το μασάζ...Μετά δεν άντεξα...θυκωσικα μόνος μου ξεκίνησα να την φιλάω ...ξεκινήσαμε το δεύτερο μέρος...Ήταν απίστευτα καυλομενη και μου είπε ότι αυτή θέλει να μου κάνει όλα...Όμως εγώ δε καταλαβαίνω τίποτα..μέχρι που μας βρήκε το τέλος και τους δύο σύγχρονος. Ένιωσα σαν είναι η κοπέλα μου που μου έχει λείψει τόσο πολύ...
Ήταν μια από καλύτερες εμπειρίες στη ζωή μου και συγουρα θα την ξαναπάρω...
Σας συστήνω αυτή τη κοπέλα επείδι είναι πολύ φυσική...το νιώσει αυτό που κάνει και προσπαθεί πολύ να ευχαριστήσει τον άλλον...Άννα είσαι υπέροχη σε ευχαριστώ θα τα ξαναπούμε!
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Άννα
Μέλος
Εγγραφή:
23 Απρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
33
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, the foul, Καστράτο και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαΐου, 2019
Μηπως εχεις μπερδεψει τα ονοματα;;; Χμμμ;

Τον τελευταιο καιρο δεν υπαρχει καποια Αννα στο μαγαζι!!!

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1