Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Στο άγνωστο με βάρκα την ελπίδα λοιπόν καθως δεν υπήρχαν κριτικές για την εν λόγω κορασίδα!Γλώσσα Μόλις είδα τις φώτος ψήθηκα αμέσως,αλλά για να ειμαι ειλικρινής κράταγα μικρό καλάθι γιατί το φωτοσοπ πάει σύννεφο στο εν λόγω πρακτορείο!Για το λόγο αυτό διάλεξα και το μισάωρο Incall.
Φτάνω στην ώρα μου και με το που ανοίγει την πόρτα βλέπω ένα προσωπάκι πανέμορφο αλλά και πονηρό συνάμμα..Έρωτας Με καλοσώρησε με φιλάκι πεταχτό και μια ρομπίτσα μαύρη διάφανη φορώντας μόνο το στριγκάκιΝαι!
Μπάνιο είχα μόλις κάνει οπότε δε χρειάστηκε και μου έδειξε απλά που να αφήσω τα ρούχα μου.Λεφτά δε ζήτησε,αλλά της άφησα 100ευρώ στο κομοδίνο όταν τελειωσα το στριπ.
Το μωράκι μόλις το πλησίασα με πλάκωσε σε κάτι γλωσσόφιλα παναγία βόηθα!!!Χειλάκια απαλά και γλωσσίτσα να κόβει βόλτες!Πραγματική απόλαυση!Την ξαπλώνω κάτω και την πλακώνω λοιπόν κι εγώ σε ένα γλυφομούνι δυνατό,κάτι που το μωρακι απόλαυσε ιδιαίτερα!Αλλαγή ρόλων σύντομα για διενεργεια πίπας,η οποία ήταν αρκετά καλή με διαστήματα deep throat,ε εντάξει μου έχουνε κάνει και καλύτερες αλλά καλύφθηκα αρκετα!Κάνω να μπω σε ιεραποστολική στάση και μένω μαλάκας!Τι στενό μουνακι ειναι αυτο!!!Τέρμα γυαλισμένο εννοείται και να αγκαλιάζει τον πούτσο οριακά!Καθώς συνεχιζα τις διαστολές στον κόλπο της,το κοριτσάκι υγραινόταν απειρα και έβαζε το χέρι στο στόμα για να μην ουρλιάξει!!ΠροσκύνημαΣυνέχισα να το γαμάω για λίγο έτσι καθως απολάμβανα το σκηνικό..Με το που της λέω να αλλάξουμε,βγάζει την καπότα και με πλακώνει σε δεύτερο γύρο πίπας και με έφερε στα όριά μου,οπότε και της είπα να σταματήσει γιατί ήθελα να γαμήσω κι άλλο.Τη στήνω στα τέσσερα,όπου η θέα του πανέμορφου κώλου της σε συνδυασμό με τη μέση δαχτυλίδι,επέφεραν το τέλος..
Συμπερασματικά,ενα όμορφο 8 ράκι με ωραίο πρόσωπο(τα χειλακια είναι λίγο πειραγμένα αλλά σε σημείο που τα λές σαρκώδη και όχι ροφου)καλό σωμα και βυζιά φτιαγμένα,πετρα στην αφη(το λέω γιατί μπορεί να μην αρεσει σε κάποιους) αλλά με σωστό μέγεθος!Επίσης αγγλικά σε καλό level και καλή συμπεριφορά γενικά με χαμόγελα και ευχάριστη διάθεση!Καπέλο
Θα την ξανασυναντούσα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 03, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Sandro86
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
2.256
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, mick11, THV και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαΐου, 2019
ροφού είναι 100%, τι είναι αυτά που λες?
04 Μαΐου, 2019
Περί ορέξεις κολοκυθόπιτα, αλλά ρε τυπε τι όμορφη κλπ? Η τύπισσα είναι σα χιμπατζής στις φωτογραφίες.
04 Μαΐου, 2019
η εργασίες μετάλλαξης από θήλυ σε ροφό/ πεσκανδρίτσα πέτυχαν, αλλά...μόνο στα χείλια.
Αν είναι έτσι ρε παίκτη, πάρε μόνο χείλια και τσιμπούκωνέ τα.
04 Μαΐου, 2019
Photoshop έχει κάνει ο πλαστικός χειρουργός της,δε χρειαζόταν από το φωτογράφο/editor...Η κοπέλα έχει άθλια εμφάνιση.
04 Μαΐου, 2019
αυτές τις μαλακίες κάνετε και σε λίγο θα φτάσουν τα χείλη σε μέγεθος αερόστατου
05 Μαΐου, 2019
τα χειλάκια είναι λίγο πολύ πειραγμένα. Έτοιμος
05 Μαΐου, 2019
Θεωρώ είναι πιο όμορφη από κοντά πάντως..οι φώτος είναι λίγο υπερβολικές ως προς τα χείλη..είναι όντως λίγο φουσκωμένα όμως.Επίσης είναι κάπως πιο καθημερινή κοπέλα και όχι τόσο τσόντα όπως φαίνεται στις φώτος.
05 Μαΐου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κλαίω φίλε μου!!!
06 Μαΐου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χχαχαχαχαχα
18 Μαΐου, 2019
Τελικά ρε παιδιά κριτική από άλλον παίζει; Αξίζει το κορίτσι; Γιατί από τις φωτογραφίες και την κριτική του φίλου Sandro86 εγώ έχω πειστεί.
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10