Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 782082
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πέρασμα αργά το απόγευμα από το στέκι των εξαρχειων. Στην υποδοχή η πασίγνωστη λια, μούσα του μαγαζιού. Παρέλασαν τα κορίτσια και αποφάσισα να περάσω με την Ελένη που είναι παλιά γνώριμη και πολύ καλή στον χώρο αυτό. Πήρα το προγραμμα της μιας ώρας μιας και διέθετα χρόνο στην διάθεση μου. Έκανα το μπανάκι μου και περίμενα την Ελένη να έρθει. Μόλις ήρθε ξεκίνησε το μασάζ που το είχα ανάγκη και μπορώ να πω πως ήταν αρκετά χαλαρωτικό. Κάτι που με ξεκούρασε. Πέρασμα στα του δεύτερου γύρου όπου η Ελένη γδύθηκε και άπλωσε λάδι στο στήθος της. Έτσι λαδωμένη άρχισε να τρίβετε πάνω στο κορμί μου με το στήθος της γλύφοντας ταυτόχρονα τον λαιμό μου. Κατέβηκε αισθησιακά προς τα κάτω με το στήθος της ξανά προς το καυλι μου που έγινε πέτρα αμέσως καθώς άγγιζαν οι ρογες της το κεφαλακι. Άρχισε μια αισθησιακή πίπα με πολύ σάλιο και ρουφηγμα ενώ ήταν έτσι στημένη πάνω στο μασαζοκρεβατο που έβλεπα τα όμορφα της οπίσθια και την μουναρα της. Έτσι όπως ήταν στημένη σηκώθηκα και της το κάρφωσα στα τέσσερα. Δεν άντεχα άλλο. Της τα έδωσα όλα με την μια. Μου σκούπισε τα λάδια και μπήκα για μπανάκι. Πέρασα ένα πολύ όμορφο απόγευμα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 02, 2019
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Μέλος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
50
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, ZeroTolerance

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαΐου, 2019
η γνωστή Ελένη είναι; την είχα πάρει πριν 3 χρόνια τότε ήταν γώρω στα 53 αλλά δεν της φαινόταν καθόλου , φοβερό μασάζ φοβερό γλύψιμο. Αν είναι αυτή κρατιέται ακόμα;Προσκύνημα
06 Μαΐου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν είναι αυτή. Η Ελένη είναι 35 χρόνων
08 Μαΐου, 2019
εισαι σιγουρος οτι υπηρχαν γλωσσοφιλα?και πιπα χωρις?απο αυτο το κομοδινο?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3