Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 416 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 573652
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
"Γκέισα ονομάζεται στην Ιαπωνία η μορφωμένη γυναίκα, η οποία έχει παρακολουθήσει ειδικές σπουδές. Οι γκέισες δεν είναι ιερόδουλες, παρά τη λανθασμένη αντίληψη από διαφορετικές κουλτούρες, κυρίως στο δυτικό κόσμο.
Η λέξη Γκέισα αποτελείται από δυο kanji, το gei, που σημαίνει τέχνη, και το sha, που σημαίνει άτομο. Χρησιμοποιείται επίσης και ο όρος γκέικο, που διαχωρίζει τις γκέισες που ασχολούνται με τις παραδοσιακές τέχνες από τις ιερόδουλες που απλά έχουν υιοθετήσει παρόμοια εμφάνιση. Η Γκέισα μπορεί λόγω της μόρφωσής της να συμπεριφερθεί αναλόγως την περίσταση η οποία εξαρτάται από την μόρφωση και το επίπεδο του ατόμου με το οποίο συναναστρέφεται."
Πριν ζητήσω συγνώμη για την τυπική εισαγωγή που δικαιολογεί τον τίτλο της κριτικής μου, θα ήθελα να ευχηθώ στους συμφορουμίτες, χρόνια πολλά με υγεία και καλό μήνα!
Και συνεχίζω....
Διαβάζοντας τις καλές κριτικές για το ίδρυμα της οδού Φραντζή 2, όσον αφορά το πακέτο, υποδοχής και ευγένειας, χώρου ως προς την καθαριότητα, την διαμόρφωση και τις υποδομές αλλά και την ποιότητα ως προς την εμφάνιση, την συμπεριφορά και τις περαιτέρω ικανότητες των κοριτσιών, αποφάσισα να επισκεφτώ και να διαπιστώσω με τα μάτια μου, και όχι μόνο, τον χώρο ετούτο.
Έτσι Τετάρτη 1η Μαίου γύρω στις 4 το απόγευμα, χτύπησα το κουδούνι του οίκου.
Η υποδοχή, από μια νέα και ευγενική κοπέλα ήταν ακριβώς όπως έχει περιγραφεί. Με κατατόπισε πλήρως για τα προγράμματα και τις τιμές, μου πρόσφερε ποτό ή αναψυκτικό το οποίο αρνήθηκα ευγενικά λόγω του κορεσμού των συγκεκριμένων εορταστικών ημερών και σε πλήρες απομονωμένο και διακριτικό περιβάλλον με μεταφερόμενα παραβάν, μου παρουσίασε όλα τα κορίτσια. Παρούσες Άννα, Καμέλια, Αντριάνα και Έλλη.
Επέλεξα την Έλλη και όταν με ρώτησε πόση ώρα θα χρειαστώ της απάντησα πως θα ήθελα 30 λεπτά γιατί δεν ήμουν σίγουρος πως μπορούσα να κρατηθώ παραπάνω με αυτό το "πλάσμα", αλλά ίσως και να χρειαστώ 45 λεπτά.
Ο πόντος υπέρ της είναι πως χωρίς καμία πίεση μου είπε πως κρατάει το 45λεπτο ώστε να κανονίσει το ραντεβού με τον επόμενο κύριο που περίμενε αλλά αν τελειώσω στα 30 λεπτά θα με χρέωνε αναλόγως και όχι για 45 λεπτά.
Την ευχαρίστησα, έκανα το ντουζάκι μου και περίμενα την Έλλη.
Η Έλλη είναι ένα κορίτσι που μεταμορφώνεται.
Μια πραγματική Γκέισα.
Κορίτσι της διπλανής πόρτας, κορίτσι πειρασμός, ναζιάρα, άγρια, καυλιάρα, πουτάνα, βρώμα, μητρομανής, ντροπαλή, αισθησιακή, τρυφερή, πρόστυχη, ευάλωτη, επιθετική, γυναίκα, κοριτσάκι, φιλαράκι, ξέρει να μιλάει όταν πρέπει, ξέρει τι να πει αναλόγως την στιγμή και το κυριότερο, ξέρει να σε ακούει!
Όλα αυτά διαδραματίστηκαν κύριοι μέσα σε 40 λεπτά.
Στα του μασάζ έβαλα 8 απλά και μόνο γιατί δεν ήθελα να δοκιμάσω τις γνώσεις της μιας και λόγω ενός πρόσφατου τραβήγματος του οσφυο νωτιαίου νεύρου της είπα ο ίδιος να μην επιμείνει στην περιοχή της μέσης μιας και χρειάζεται ειδική φυσιοθεραπευτική αγωγή, αλλά να αρκεστεί σε ένα απαλό, αισθησιακό μασάζ το οποίο θα μας "βάλει στο κλίμα"!
Κατάλαβε πλήρως τι της ζήτησα και το υλοποίησε άψογα αλλά με δική μου απόφαση δεν υπήρξε η δυνατότητα να αντιληφθώ τις ικανότητές της επί του πρακτέου.
Τις υπόλοιπες όμως ικανότητές της της αντιλήφθηκα πλήρως!!!
Το κορίτσι πάνω στην ερωτική πράξη, ένα πράγμα σου δείχνει με τα μάτια, το στόμα, το σώμα, τις κινήσεις και τα λόγια: "Θέλω να γαμηθώ σαν τρελή"!!!
Το δείχνει, το λέει και το εννοεί.
Φιλιά τρυφερά, γλωσσόφιλα, γλύψιμο παντού, κορμό, κεφάλι, @ρχίδι@, φτυσίματα, ρουφήγματα, κουνήματα, μια σκέτη τρέλα!!!
Σε φιλάει και σου κρατάει το κεφάλι σαν να είναι το κορίτσι σου, σε γλύφει και σε κοιτάει στα μάτια, όταν
πήγα να την γλύψω, μου άνοιξε τα πόδια απόλυτα διάπλατα και μου είπε με λάγνο βλέμα: "Φάτο μου".
Χωρίς μα και μου σε τίποτα εκτός από δύο πράγματα τα οποία το ένα μου το ζήτησε ευγενικά λέγοντάς μου να μην χρησιμοποιήσω δάχτυλα μπρος πίσω (μεταφέρονται μικρόβια και προσέχει την υγεία της και την υγιεινή της άρα και την δική μας αφού μετά θα πάει σε άλλον) και το δεύτερο το οποίο αφενός δεν είναι στο πρόγραμμά της, το πρωκτικό και αφετέρου η πίσω τρυπούλα της φαίνεται και πρέπει να είναι εντελώς αδούλευτη και σφιχτή όπως και πεντακάθαρη μιας και όλα αυτά τα κατάλαβε η γλώσσα μου που πέρασε από εκεί αφού το δάχτυλο απαγορεύτηκε.
Το κορμί της είναι λεπτό και νεανικό με απαλό σφιχτό δέρμα, στήθος 2άρι, μουνόχειλα αρκετά πεταχτά χωρίς να κρέμονται και κλειτορίδα σκληρή, πεταχτή και ελαφρώς ευμεγέθης, ιδανική για πιπίλισμα.
Τέλος ο κώλος. Η απόλυτη Ελληνική, Μεσογειακή κωλάρα!!!
Αχλαδωτή, απαλή και σφιχτή, ιδανική για κάρφωμα στα 4, να βλέπεις, να χουφτώνεις και να ρίχνεις μπατσάκια.
Έτσι κι έγινε με την Έλλη στα 4 στον καναπέ να την καρφώνω με δύναμη κι εκείνη να κουνιέται, να βρίζει, να παρακαλάει και να διατάζει να την γαμήσω λέγοντας πυκνά συχνά: "Με τρελαίνει η πούτσα"!!!
Και ξαφνικά η μετάλλαξη!!!
Τελείωσα, χαλάρωσα, ησύχασα.
Ένα τρυφερό κορίτσι χωρίς καμιά σχέση με αυτό που μου είχε στηθεί πριν λίγο και φώναζε πόσο πουτάνα είναι και πόσο θέλει να γαμηθεί, με σκούπισε, με φίλησε, με ευχαρίστησε με ειλικρίνεια και ευγνωμοσύνη.
Όχι στα λόγια αλλά με τις κινήσεις και τα μάτια της.
Τα μάτια δεν λένε ψέματα.
Και μετά αρχίσαμε να μιλάμε για διάφορα προσωπικά θέματα της καθημερινότητας, δικά μου και δικά της και ξέχασα
πως αυτό ήταν το κορίτσι που πριν λίγο πηδιόμασταν σαν τα σκυλιά.
Είδα μια φίλη με πολύ όμορφο επίπεδο μόρφωσης και σωστό χειρισμό της γλώσσας που δεν ξέρει μόνο να γλύφει και να λέει βρωμόλογα αλλά να εκφράζεται όμορφα, συνετά και με επιχειρήματα.
Ένα τρελό "τυπάκι" που κυκλοφορεί, απ' ο,τι μου είπε, με ένα απλό τζινάκι, ένα φούτερ και τα μαλλιά κότσο στην καθημερινότητά της, χωρίς να προκαλεί ή να κραυγάζει πως είναι πουτάνα γιατί δεν είναι.
Πουτάνες είναι όλες οι γυναίκες και πρέπει να είναι εκεί που πρέπει και όποτε πρέπει.
Και γαμιάδες, κυνηγοί είναι όλοι οι άνδρες και πρέπει να είναι εκεί που πρέπει και όποτε πρέπει.
Οι γυναίκες πρέπει να είναι και να νιώθουν κυρίες το ίδιο και οι άντρες.
Και αυτό πρέπει να το βγάζει και να το εμπνέει ο ένας στον άλλο.
Πρέπει να καταλάβουμε πως άλλο δουλειά, οποιαδήποτε δουλειά και άλλο ζωή και να φερόμαστε στα κορίτσια αυτά όπως τους αξίζει για να βγαίνουμε κι εμείς κερδισμένοι.
Και βγαίνουμε, πιστέψτε με.
Δεν λέω.
Υπάρχουν μέσα στο επάγγελμα αυτό και πουτάνες όχι στο κρεβάτι, πράγμα που μας αρέσει φυσικά, αλλά στην συμπεριφορά τους και αυτό μας έχει ενοχλήσει και το έχουμε καταγράψει.
Αλλά τέτοιες υπάρχουν και στην ζωή φίλοι μου.
Μακρυά από μας.
Καλά να περνάτε, να έχετε υγεία και όμορφες εμπειρίες!!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 01, 2019
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Έλλη
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
1.051
Πόντοι:
3.290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sweety72, George65, SomPut και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού