Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 4 10
Call-Girls 6009
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χριστός ανέστη χρόνια πολλά σε όλουςΝαι! Ζάνα λοιπόν ημερομηνία ενδεικτική.
Χαίρομαι γιατί διαπιστώνω ότι οι κριτικές των συμπαικτών είναι αληθείς και αντικρίζω και
διαπιστώνω ότι διαβάζω.Γιατι ναι Κύριοι η Ζάνα απτο Καζακστάν(εξ ου και τα ασιατικά χαρακτηριστικά το άλλο μισό Ρωσία)είναι όπως στις φωτό πανύψηλη με χυμωδες σώμα γλυκήτατη με συνενοησημα αγγλικά παίζει full gfe αν της το βγάλειςΓλώσσα φιλάει απλόχερα σε παροτρίνει να σπρώξεις ακόμα πιο δυνατά και να μην σταματάς γουστάρει και πιάσιμο απ'τα μαλλιά και σκαμπιλια στην κωλάρα πολύ καλή πίπα με εναλλαγές αυτοαποκαλεστηκε "blowjob Queen"Μεγάλο χαμόγελο Ντουζάκι μαζί 2 φορές είχε έρθει καθαρήΧαμόγελο της αρεσει πιο πολύ το ιεραποστολικό και το όρθιο πισωκολλητό γενικά τα δίνει όλα είναι άνετη και μια ώρα μαζί της είναι λίγηΈρωτας Στο τέλος μου είπε ότι είμαι το τελευταίο της ραντεβού γι'αυτό το τουρ εξ και ο τίτλος Ματάκι αλλά θα ξανάρθει το καλοκαίρι γι'αυτό και γράφω παρόλο που έφυγε.Δεν μάθατε κάτι νέο απ την κριτική μου αλλά θεωρώ όσες πιο πολλές και μάλιστα θετικές κριτικές για μια κοπέλα τόσο το καλύτερο.Τωρα στα τελειώματα και της φίλης της Ερικα θα κοιτάξω να δώ αν ισχύουν κιεκει οι διθύραμβοι!!!Καλά βόλια παίχτες τα λέμεΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.607
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, Sproxe Garsia, THV και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού