Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 416 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 574042
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επίσκεψη μετά από μια πολύ πιεστική εβδομαδα και μετα απο διαδικτυακή έρευνα προκειμένου ο λίγος διαθέσιμος χρόνος να αξιοποιηθεί στο έπακρο.
Πρώτη ψορα στο χώρο όπου ομολογουμένως ήταν εντυπωσιακός και καθαρός με μουσική για χαλάρωση.
Η ευγενική, και όμορφη (πάντα με τη δικη μου οπτική) κοπέλα της υποδοχής ιδιετερα φιλική και κατατοπιστικη σε σχέση με τους κανόνες του παιχνιδιού και γνωριμία με τις 2 διαθέσιμες κοπέλες.
Η Καμελια εμφανίστηκε χαρωπή και με πονυρο μουτράκι με συστάσεις στα αγγλικά. Η κοντή ρομπιτσα υπηρεσίας άφηνε τόσα όσα χρηαζονταν για να συλλάβει το μάτι και να ερεθηστω αναλόγως. Δεύτερη εμφανίστηκε η Άντριαν που μόλις είχε τελειώσει από πρόγραμμα. Λίγο η ροπή μου προς τα θυληκα με πιασίματα, όπως η Καμελια, συν το ελαφρά ψυχρό υφακι της Αντριανας, όπως μου φάνηκε, επέλεξα την γλυκιά Καμελια.
Η αναμονή μου στο χώρο του δωματιου ελάχιστη και η ζουμερή καυλίτσα εμφανίστηκε με ύφος πονηρά αθώο. Με ρώτησε σε γλώσσα ανακατεμένα, Ρώσικα Αγγλικα, αν ήθελα να κάνουμε μαζί ντους όπερ και εγένετο.
Η κόρασιδα πρόθυμη και με πολύ gfe τελειώσαμε το ντους με μια πολύ ωραία πιπουλα κάτω από το ζεστό τρεχούμενο νερό.
Συνέχεια έλαβε το δεύτερο μέρος, στο οποίο έκανε ότι της ζήτησα με εναλλαγές στάσεων με μια μικρή δυσκολία συνεννόηση λόγω της μη γνώσης γλώσσας. προχωρήσαμε κατ ευθείαν στο δεύτερο μερος μετά από ερώτηση αν ήθελα μασάζ πράγμα που αρνήθηκα έτσι όπως με είχε φτιάξει.
Η Καμελια είναι μια κοπέλα πρόθυμη χωρίς να αρνηθεί κάτι και με διάθεση περιποίησης ανατολικού τύπου, απ αυτές που σε κάνουν να νιώθεις πασάς.
Ο σωματοτυπος της κι αυτός ανατολίτικο με τις καμπύλες και τον τορνευτο τουρλωτο κωλο που εμένα προσωπικά με τρέλανε
Θα ξανά τιμηθεί δεόντως
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 28, 2019
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Καμέλια
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
28 Απρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
12
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΙΚΟΣ ΤΣΙΦΟΡΟΣ, zouzounis, 6Y44 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού