Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 30 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Συνάντηση με την Alisa στο προηγούμενο της τουρ.

Το κορίτσι έφτασε χαμογελαστό και ευδιαθετο και τίποτα δεν προμήνυε ότι το ραντεβού θα πήγαινε κατά διαόλου!

Στα αναγνωριστικά μας βήματα πέταξε κάτι άστοχα σχόλια/κομπλιμέντα όμως δεν έδωσα ιδιαίτερη σημασία. Πιτσιρικα λέω είναι ας πει και καμμία μαλακια...

Ντυσιμο ωραίο και σώμα/πρόσωπο όπως στις φωτο. Κορμί που μου αρέσει και με προδιαθέτει για ωραία γούστα!

Ξεκινάμε με ωραία γλωσσοφιλα που κράτησαν αρκετή ώρα... συνέχεια με γλύψιμο από μέρους μου για να την ζεστάνω και το μόνο που έμενε ήταν να «ετοιμαστεί» και ο μικρός για δράση.

Με ένα μέτριο στοματικο ετοιμάζεται και ξεκιναααμεεεεε....

Πρώτη στάση με τη μικρή σε ρόλο αμαζόνας...
Δεν τη βόλευε η σέλα... δεν τη βόλευε ο ρυθμός... πάμε σε άλλη σταση μου λέει...Κεφάλι σε τοίχο!

Οκ πάμε τραπεζατο...
Εκεί ήταν χειρότερα για κεινη εάν συμπεράνω από τις εκφράσεις της... όμως με άφησε να την γαμησω λίγο παραπανω...
Κάποια στιγμή της λέω δεν πάμε και στο κωλαρακι σου που το βλέπω και μου αρέσει; ΟΚ μου λέει...
Σημείωση: το είχα παραγγείλει τηλεφωνικα

Αφού πασαλειφθηκαμε με τζελ παω να μπουκάρω με τρόπο...
Ζόρια το κορίτσι και γκριμάτσες δυσανασχετησης...
Λέω τώρα σ’αρεσει δεν σ’αρέσει αφού μπηκα εσυ θα με στείλεις ταμείο οποτε βάρα και κανε τον αδιαφορο.
Μετά όμως από λίγο έκανε πάλι την επανάσταση της... Πάμε άλλου λέει...

Άντε πάμε στα πατώματα/χαλια όπου σε στάση doggy και ιεραποστολικου δοκίμαζα και τις δυο τρύπες... γιατί και τις δυο;;;
Γιατί κάθε λίγο και λιγάκι με σταματούσε για τζελ και έτσι όπως είχαμε «γρασαριστει» δεν καταλάβαινα ποτε έμπαινα μπροστά και ποτε πισω...

Για να μη σας κουράσω άλλο η μικρή μου έσπασε τα νεύρα με τις συνεχείς διακοπες συν ότι δεν είχε ΚΑΘΟΛΟΥ αντοχές. Μου πέταξε και το γνωστό «I am not sex machine”... Της απαντησα ότι αυτό που κάνει απαιτεί σεξ και εάν δεν αντεχει να πάει να κάνει κάτι αλλο!
Με όλα αυτά που να χύσω αλλά λέω μωρή καργιολα θα μου πάρεις 200€ και θα μείνω αχυστος;!;!
Σε στάση ιεραποστολική (την μοναδική στάση που δεν γκρίνιαζε πολύ) με εκείνη να έχει βάλει το χέρι της μπροστά στο πρόσωπο της για να μην βλέπει και ευτυχως και για μένα για να μην τη βλέπω, κλείνω τα μάτια και αρχίζω να σκέφτομαι άλλες κοπέλες που εχω περάσει όμορφα και καταφέρνω να ολοκληρώσω.

Γρήγορο μπάνιο και για τους δυο και στα λίγα λεπτά που είχαν απομείνει αρχισε πάλι τις ηλιθιότητες.
«Πέρασα πολύ ωραία μου λέει.. εσυ;;»
Τι να σου πω τώρα λέω από μέσα μου... εσυ δουλεύεις το κόσμο αλλά θα σου την «φορέσω» αλλιώς...

Βάζει το κωλο της στο προγραμμα αλλά δεν αντεχει... πονάει... σεβαστό!
Ομως βάλε και «depends on the size” για να πηδιεσαι με όποιον αντέχεις!
Όμως το 50αρικο στη τσέπη είναι γλυκο!

Φυσικά είναι τόσο soft το κορίτσι που ούτε κανονικό σεξ θα ευχαριστηθείτε! Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!


Συμπέρασμα:
Από μακριά και αλάργα!
150€ για την Alisa??

Ασε μας κούκλα μου, πήγαινε να δουλέψεις άλλους μαλακες!

Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Jim25jim
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
22.127
Πόντοι:
26.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 redb, TOMCRUISE, miraculous mandarin και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαΐου, 2019
Τι να κάνουμε; Έχετε και τα προβληματικά σας εσείς οι 25πλας. Ενω εμείς με τα οκταποντα νο προμπλεμ.Μεγάλο χαμόγελο
02 Μαΐου, 2019
Money MouthMoney MouthMoney Mouth
Μα την είχα διπλώσει στη μέση κωλογερε μου Σπασίκλας
02 Μαΐου, 2019
Ξέρω έναν καλό χειρούργο που τα κονταίνει....θες pm? Εμμμμ
03 Μαΐου, 2019
Σπασίκλας Λες φιλαρακι να βρω την υγεία μου; Χμμμ; Μεγάλο χαμόγελο Κουλ
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4