Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 75 10
Sex Studio 90525
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Για παολα πηγαινα, στην Ζανετ επεσα στο σαλονι, μικρο κοριτσακι καστανοξανθο, με κατι βυζαρες ετοιμες να εκραγουν.!! σωματακι φαινοταν σφιχτο με καμπυλες. Μου γυαλισαν οι βυζαρες τις και μπηκα με 30αρι απλο το οποιο δεν το εκλαψα, γιατι δεν το δουλεψε κιωλας. Κοινος κομοδινακι το μικρο, καθησε και τον εφαγε αδιαμαρτηρητα.
Το παστακι μπηκε μεσα ξυνισμενο φαινοταν 100%, ηταν ετοιμη για παρεξηγιση, και σκεφτηκα να την στειλω πισω, αλλα εκανε ρουα ματ βγαζοντας το σουτιεν τις και αποκαλυπτοντας τα αγελαδισια βυζια της μου γυρισαν τα ματια. Σωματακι καμπυλωτο με ωραια επιδερμιδα, κωλαρακι φαρδυ για τα κιλα της, απλωνει παντου, μουνακι χοντρο, μπουταρες. Επεσε στο κρεβατι, απο μερους της ουτε μια κινηση για χαδακια, την πασπατεψα εγω χωρις να δυσανασχετισει, η πιπα της δεν με τρελανε, αλλα η υφη απο τα βυζια της ναι.!!! Στο γαμισι πανω, απλα καθησε να την γαμισω να τελειωνω, κομοδινο ολκης, και οταν ειδα οτι δεν καταλαβαινει γρι ελληνικα, της εδωσα και τα γαμοσταυριδια μου στο πιατο και καυλωσα χυνοντας την.
Η Ζανετ ειναι ενα κοριτσακι που ηρθε να μας αρμεξει τις τσεπες μας με τις βυζαρες της, αλλα το γαλα μας τελειωνει μια φορα, 2η φορα γιοκ με αυτο το κομοδινο, 2η φορα πας για τα βυζια της και μονο, αν εισαι μαζοχας με τα κομοδινα, αν κανει και κανα γυμνο την χυνεις και στα ξυνα μουτρα της να στρωσει χαρακτηρα. Δεν προτινεται με τιποτα το παστακι....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 07, 2019
Όνομα κοπέλας
Ζανέτ
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.075
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ST@Lone, παλαιμαχος, MAGOYLIS και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού