Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 33 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τηλεφωνο στην φιλη μου τηλεφωνητρια η οποια τοσα χρονια προσπαθει παντα να με εξυπηρετησει με ευγενεια και υπομονη. Ηθελα Αλεξια Ναταλυ2 Βικυ2 Βικυ1 Παολα αλλα λογω απουσιων τελικα βολευτηκα με Νινα η Μαρινα. Πηρα την Νινα και δεν το μετανιωσα. Χτυπημα πορτας απο Νινα και ανοιγωντας ειδα μια πολυ εμφανισιμη κοπελλα και πολυ περιποιημενη. Μελαχροινη με εντονα χαρακτηριστικα ουκρανιδας θα ελεγα λογω εμπειριας ωραια ματια πλαστικα χειλια εντονα βαμμενα και γενικα μακιγιαζ λιγο περισσοτερο απο οτι μου αρεσει γενικα εμενα. Με φιλησε με χαιρετησε ευγενικα μου συστηθηκε με ρωτησε πως με λενε την ρωτησα τι θα πιει και πηγε στο μπανιο. Αργησε λιγο εκει αλλα βγηκε με ενα πολυ ωραιο σεξυ συνολο πολυ καυλωτικο. Ηπιαμε το ουισκακι μας να σπασει λιγο ο παγος και αρχισαμε τα φιλια. Την εγλυψα στις ρωγες της μετα στην κλειτορειδα της οπου ειδα οτι της αρεσε και μετα την σηκωσα και την εβαλα σε ενα καναπε να με γλυψει. Πολυ καλο τσιμπουκι με εναλλαγες γλυψιμο στο κεφαλι με την γλωσσα βαθιες διεισδυσεις γλυψιμο αρχιδιων φτυσιματα στον πουτσο χαιδεμα στα αρχιδια και παιξιμο του πουτσου βαζωντας σαλιο με το χερι και ωραιο αισθησιακο παιξιμο. Μετα την σηκωσα την εβαλα γυρισμενη στον καναπε και την σφυροκοπησα αγρια βριζωντας την και χτυπωντας τα κωλομερια της. Με ειχε φτιαξει αρκετα με την πιπα της οποτε πιανωντας πολυ γρηγορο ρυθμο στο πισωκολλητο καταθεσα πανω στα κωλομερια της. Δευτερη φορα δεν υπηρχε λογω χρονου για να δοκιμασω αλλα πραγματα και να ειμαι ποιο σιγουρος στην κριτικη μου. Οπως τα ειδα σε μια ωρα που ειναι πολυ λιγη για απολυτα αντικειμενικη κριτικη η κοπελλα δεν ειναι απο τις Τοπ περιπτωσεις αλλα σιγουρα ειναι ενα καλο στανταρακι που ξερεις θα περασεις καλα και δεν θα φας φολα. Οποτε θελεις και το αποφασισεις πηγαινεις χωρις φοβιες και ενδοιασμους σιγουρος οτι θα περασεις καλα με μια εμφανισιμη κοπελλα. Οσο αφορα τις κριτικες για τα χειλια κατα την γνωμη μου ειναι υπερβολικες γιατι ακομη και εγω που ειμαι τελειως αντιθετος με οτιδηποτε πλαστικο στην γυναικα δεν το βρηκα αντιαισθητικο η υπερβολικο. Δεν μου αρεσε αλλα ουτε και θα με αποθαρυνε να ξανα βρεθω μαζι της οταν το αποφασισω. Αλλωστε εκανε ωραια αισθηση πανω στο πεος μου στην πιπα οποτε ολα οκ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 30, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, adamidis, chris1955 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού