Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.1 3 10
Call-Girls 20149
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Θα ήθελα να αρχίσω αυτή την κριτική λίγο ανάποδα. Από το συμπέρασμα προς τις λεπτομέρειες.
Η Δανάη λοιπόν είναι πραγματικά τέλεια! Είναι υπερμούναρος, πανέμορφη, φρέσκια, νέα και μου χάρισε ένα από τα καλύτερα 2ωρα της ζωής μου!!!

Για να πάρουμε τα πράγματα από την αρχή, να πω η συνάντηση έγινε πριν το Πάσχα. Το ραντεβού είχε λίγο φασαρία μέχρι να τη βρω και να κανονίσουμε, όμως όλα ξεχάστηκαν με το που άνοιξε η πόρτα και μπήκε μέσα αυτό το πλάσμα…
Μετά από απανωτά εγκεφαλικά και αφού κατόρθωσα να μαζέψω τα σάλια μου με το καλαθάκι του μπάνιου, πρέπει να κατάφερα να ψελίσω 2-3 λέξεις για το καλοσόρισμα….
Μετά από λίγο πάει για μπανάκι και βγαίνει με την πετσετούλα της.

Ερχεται κοντά μου και μόλις ξετιλίγω το πακέτο παθαίνω νέα εγκεφαλικά. Η Δανάη είναι ψιλή, με όμορφο πρόσωπο και μάτια και χείλη που μαγνητίζουν. Αγκαλιαστήκαμε και φιλιθήκαμε αμέσως ενώ δεχόταν τις περιποιήσεις μου με κομένες ανάσες που με άναβαν ακόμα περισσότερο. Το μουνάκι της είναι τέλειο και μοσχομυριστό και σε προκαλεί να το γλύφεις για ώρες… Στη συνέχεια απόλαυσα μια πολύ ωραία βαθιά λαρυγκωτή και υγρή πίπα από τα υπέροχα χειλάκια της, ενώ την έφερα από πάνω μου σε 69 για να συνεχίσω να τη γλύφω…
Αφού δοκιμάσαμε αρκετές στάσεις (από πάνω - από κάτω - σε καρέκλες) στις οποίες είναι πραγματικά θαύμα να τη βλέπεις, το τέλος ήρθε στο στόμα της όπου εξαφάνισε και κατάπιε μέχρι την τελευταία σταγόνα.

Ημίχρονο με ντουζάκι και κουβεντούλα και χωρίς να το καταλάβω είμαστε πάλι σε 69 να φτιάχνουμε ο ένας τον άλλο. Μετά από λίγη ώρα είμαστε στα τέσσερα όπου η θέα είναι το λιγότερο καταπληκτική. Ο κώλος της είναι ένα ποίημα. Στην αρχή ζορίστηκε λιγάκι η συνέχεια όμως ήταν αρκετή για να αρχίσω να αμφιβάλω αν θα τα καταφέρω να τελειώσω χωρίς κάποιο έμφραγμα ή αλλο καρδιακό συμβάν.

Είναι ένα υπέροχο 20χρονο κορίτσι με σεξουαλική απόδοση που θα τη ζήλευαν οι περισσότερες 40άρες. Φυσικά και δεν υπάρχει θέμα αν θέλω να την ξαναδώ. Η συνάντηση μας, μου έχει καρφωθεί στον εγκέφαλο! Θα το επιδιώξω αμέσως μόλις μπορέσω!

Καλά να είσαι κοριτσάρα μου!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 10, 2019
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
290€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
PSAXTIRI
Ανώτατος
Εγγραφή:
22 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
3.936
Πόντοι:
17.145
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GREDS, erethis72, amjik και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Απριλίου, 2019
Δυναμικό comeback...!!! Εύγε..!!!Ματάκι
30 Απριλίου, 2019
Κουλ δραματική επάνοδος, πάντα τέτοια Γερο-μύστης
01 Μαΐου, 2019
αν θες πες μα λιγο για την τιμη πως βγαινει το 290;
02 Μαΐου, 2019
Αδερφέ νομίζω ότι υπερβάλεις.....
Είναι ένα 20χρονο που βγάζει καύλα αλλά όχι πάνω από το τέλειο.....
Ακριβό για ανεξάρτητη .........
06 Μαΐου, 2019
Φίλε, μήπως είναι η ΔΑΝΑΗ που ήταν στο Αthens diva? Γιατί την ψάχνω και δεν την βρίσκω,αφού έκλεισε το πρακτορείο. Μήπως μπορείς να με βοηθήσεις ? Έχεις τηλέφωνο της? Στείλε σε παρακαλώ στο tenessos@gmail.com
10 Ιουνίου, 2019
ΧαμόγελοΧαμόγελοΜατάκιΓλώσσατέλεια
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6