Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 781887
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Είπα να μου κάνω ένα δώρο για το Πάσχα, και αφού γύρισα διάφορα ελαιοτριβεία πέρασα και από Στουρνάρη με σκοπό να δω την καινούργια Ειρήνη η οποία είναι πολύ όμορφη και φαίνεται κάπως συνεσταλμένη. Κάτι όμως με τράβηξε να επιλέξω την Μόνικα την ασιάτισα. Πρόκειται για προμιλφ από τη Σιγκαπούρη με πολύ σφιχτό σώμα και ωραίο δέρμα το οποίο όμως είναι τίγκα στα τατουάζ. Στα του μασάζ το κατέχει το άθλημα, εμένα μου έφερε στην αρχή κάτι ζεστές πέτρες και αφού με πάστωσε με λάδι που έκανε με αυτές μασάζ το οποίο ήταν απολαυστικό. Είναι πολύ ομιλητική και επεξηγηματική. Μετά μου είπε ότι θα μου κάνει τάντρα για "αιμάτωση το πούτσα". Έκανε κάτι κόλπα με κυκλικές κινήσεις και πράγματι μου σηκώθηκε σαν κατάρτι παρόλο που δεν απέπνεε κανέναν ερωτισμό σαν γυναίκα, αντιθέτως είχε ένα περισπούδαστο επιστημονικοφανές ύφος. Τα έκανε όλα με χειρουργική ακρίβεια και με καθόλου συναίσθημα. Παρόλα αυτά ο στόχος επετεύχθη. Μετά ξεκίνησε ένα b2b και γλίστραγε πάνω μου με τα λάδια που με είχε παστώσει. Μιλάμε για πολύ λάδι. Μου πέρασε προφυλακτικό και έκανε μία μέτρια πίπα με λίγο δόντι. Επειδή το τέλος πλησίαζε της είπα να με καβαλήσει όπως και έκανε. Δεν φιλάει και γενικά κρατιέται απόμακρη. Μετά με καθάρισε με οινόπνευμα, με έβαλε για μπάνιο για "να φύγει το μικρόβιο" που εξήλθε από το δέρμα με το μασάζ, μου έκανε διαφήμιση ότι κάνει και βελονισμό και την επόμενη φορά να της πω να μου κάνει και αποχώρησα. Σε γενικές γραμμές δεν το έκλαψα το εξηντάρι αλλά δεν θα την ξαναεπιλέξω. Μια φορά είναι καλά. Πάμε για άλλες.
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 26, 2019
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μόνικα η Ασιάτισσα
black crow
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
255
Likes:
10.806
Πόντοι:
19.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, kwstasxat, Beirut και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαΐου, 2019
Κρίμα, κι εγώ κολλάω με τις Ασιάτισσες... αλλά δεν έχω βρει ακόμη καμία με σούπερ β μέρος. (Ευτυχως
01 Μαΐου, 2019
Όλα καλά, αλλά εκεί με το βελονισμό το πράγμα ξεφεύγει. Πλέον και στην Ελλάδα υπάρχουν προδιαγραφές, και ο βελονισμός ασκείται ΜΌΝΟ από πιστοποιημένους, και κατόχους ιατρικού διπλώματος. Πιο ασφαλές είναι να κάνεις επαφή χωρίς προφύλαξη παρά να σε βελονιάζει κάποιος κομπογιανίτης!
01 Μαΐου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καρφώνει βελόνες "το πουτσο"για καλύτερη αιμάτωση;Χμμμ;
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3