Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 564533
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Με επίσκεψη πριν περίπου μια ώρα στο ίδρυμα . Θα προσπαθήσω να είμαι αντικειμενικός .

Ευτυχώς που η πόλη είναι άδεια γιατί ακόμα θα έψαχνα για πάρκινγκ. Τεσπα.

Μετά από αποχή ημερών λόγω της περιόδου , μ έπιασαν οι καυλες και ειπα να κάνω μια καταδρομική. Για κάποιο λόγο μου είχε καρφωθεί η φωτό της Σοφίας στο Deluxe. Είμαι και των milf, οπότε λέω πάμε καρφωτά. Έφτασα και αφού έκανα τρεις γύρες , το άφησα σε διπλανό στενό . Ανεβαίνω και σας παραθέτω τα σχόλια

- Χώρος πολύ ωραίος. Καθαρός , τακτοποιημένος και προσεγμένος. Τα δωμάτια ωραία, ευρύχωρα, μια χαρά
- Έρχεται η σεριφισσα να μου πει τα προγράμματα και της λέω κατευθείαν είμαι για τη Σοφία και μ ενδιαφέρει το ελεύθερο στοματικό.... κι εκεί έρχεται το τσεκούρι . Μου λέει αφού αυτό θες, το δωράκι είναι 100€ και μισή ώρα.......

Φίλε μου ήρθε ταμπλάς. Μου ήρθε να σηκωθώ να φύγω , αλλά λέω χαραμι το πάρκινγκ. Σφίγγω την καρδιά μου και μπαίνω δωμάτιο . Κάνω μπανάκι και περιμένω . Έρχεται το Σοφακι

- Σώμα αδύνατο, γυμνασμένο . Μικρό βυζι, κωλος καλός . Πρόσωπο σπασμένο με αρκετή επεξεργασία στις φωτό
- Στα του αγώνα : προκαταρκτικά τίποτα , κατευθείαν στο ψητό . Στην πίπα έδωσε ρέστα. Deep throat, μπόλικο σάλιο , υποτυπώδες όμως καραμελωμα. Σκουφάκι και κάρφωμα από πάνω. Τρία λεπτά και αλλαγή στα τέσσερα

Εκεί έγινε και η κατάθεση και το τέλος . Μου έκανε κι ένα υποτυπώδες επίσης μασάζ και γεια σας....

Αδέρφια , προς γνωσιν και συμμορφωσιν:

Θεωρώ πολύ ακριβή την τιμή . 100 ευρο για είκοσι λεπτά με το μπάνιο , και γεια σας, για μένα είναι όχι

Η τυπισσα στην υποδοχή ή με πέρασε για μπρούκλη ή για κορόιδο (τις περισσότερες φορές είναι το ίδιο και το αυτό)

Δεν τα έκλαψα, αλλά δεν τα χάρηκα κιόλας . Έχει αλλού με πολύ πιο καλή απόδοση τιμής /υπηρεσιών . Η επιλογή δική σας, εγώ έκανα το αγωνιστικό μου καθήκον και σας ενημερώνω σχεδόν live

Χαιρετισμούς σε όλους τους σκληρά εργαζόμενους μουστερήδες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 29, 2019
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Sicarios
Σεβαστός
Εγγραφή:
13 Απρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
3.391
Πόντοι:
1.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, Studio Deluxe, rodriguez65 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Απριλίου, 2019
ποτε μεγαλο προγραμμα με κοπελα σε πρωτη επαφη! τα εχουμε πει Γερο-μύστης
02 Μαΐου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σοφά μιλάς γέροντα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2