Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 9 10
Call-Girls 13856
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Εν συντομία γιατί είναι από τις συναντήσεις που δεν θέλω να θυμάμαι. Φωτό αληθινές, με πολύ έξυπνη δουλειά στο πρόσωπο όμως. Πιο χαρακτηριστική φωτό αυτή με το καβαλέτο/σκάλα, όπου φαίνεται και η κωλάρα.
Πρόσωπο -6- και αυτό επειδή....τι να πω τώρα? Δεν είναι άσχημη, σε καμία περίπτωση, αλλά είναι χειρότερο των φωτό και δεν έχει το πρόσωπο της γκόμενας που θέλεις να γαμήσεις, πόσο μάλλον να την πληρώσεις και από πάνω.
Σώμα -8- Καλό και καθαρό κορμί, ωραίο ανάστημα, θυμίζει beach volley player (δεν είναι φέτες, το αντίθετο μάλιστα στα πόδια, στο σουλούπι αναφέρομαι), ωραίο βυζί και κωλάρα η οποία φαίνεται έντονα ακόμη και όταν ξαπλώνει μπρούμητα.
Συμπεριφορά -6- Δεν είναι αγενής ή κάτι τέτοιο, αλλά το υφάκι που έχει δεν το μπορώ με τίποτα. Δεν είναι η κλασσική καβαλημένη ρωσίδα επειδή είναι μούναρος κλπ, είναι όμως η καβαλημένη δήθεν κουλτουρέ ρωσίδα με αυτοκρατορικό ανωτερίστικο τουπέ. Άσε μας κουκλίτσα μου, βίζετες κάνεις, χελλόοοου.
Επικοινωνία -10- Μια χαρά αγγλικά για μία ώρα ελεύθερα πιασίματα.
Σεξ -6- Κυρίως επειδή παίζει πολύ τζελ....μα πάρα πολύ και αυτό επειδή είναι στενή και όχι επειδή είμαι "προικισμένος". Ερασιτεχνική πίπα, ερασιτεχνικό γαμήσι με λίγα λόγια γαμάμε την αλόγα συμαθήτριά μας στην πενταήμερη.
Απόδοση -5- για όσα προανέφερα.
Επανάληψη -Όχι- επίσης για όσα προανέφερα.
ΥΓ: Μιλάμε για κωλάρα, έφαγα κόλλημα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.217
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 stormmaker, TOMCRUISE, geroksouras και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Απριλίου, 2019
Jack,
Σε ευχαριστουμε για την ενημερωση.
Επειδη εχω και εγω συναντησει την ΜΙΑ να πω οτι συμφωνω "μεχρι κεραιας". Ακριβης και πληρης η κριτικη σου συμφωνα και με την δικη μου εμπειρια.
Ειδικα η εκφραση "αυτοκρατορικό ανωτερίστικο τουπέ" τα λεει ολα με 3 λεξεις. Αν και νομιζω οτι ειναι η αμυνα της στις ενοχες που νοιωθει για αυτο που κανει.
Να ειστε παντα καλα.
Καλη Ανασταση σε ολους.
26 Απριλίου, 2019
Στο σάιτ πάντως λέει ότι τον δίνει τον κωλαράκο της, με +50 βεβαίως βεβαίως!
27 Απριλίου, 2019
Jack,
Σε ευχαριστούμε για την επιβεβαίωση...
Όταν διάβασα από τον προμότορα που έγραψε την πρώτη της κριτική...δεν μπορούσα να μην ενημερώσω τους υπολοίπους...και έγραψα σχόλια στην πρώτη κριτική της...για να αποφύγουν τον κουβά...
Δεν έχει σημασία αν είναι "αυτοκρατορικό ανωτερίστικο τουπέ"...αν είναι άμυνα στις ενοχές της...ή αν είναι απλά μια συνεχής διάθεση αποφυγής και αγγαρείας...
Δεν θα κάτσουμε να κάνουμε ψυχιατρική ανάλυση στα 60 λεπτά που πάμε να πληρώσουμε για να γαμήσουμε...

Σημασία έχει ότι η κοπέλα δεν κάνει αυτό που πληρώνεται για να κάνει...έτσι ήταν και σε μένα...και στον GEORGETHSTEFAN προφανώς...

Σε ευχαριστώ και για την επιβεβαίωση ότι η κοπέλα έχει ένα αδιάφορο πρόσωπο...ένας γελοίος αβανταδόρος είχε αντίθετη άποψη και το θεωρούσε πανέμορφο...ΜαλακίαΜαλακία...

Καλό Πάσχα σε όλους...
SG
Sproxe Garsia
27 Απριλίου, 2019
καλά ο προηγούμενος μοιάζει να συνάντησε μια άλλη σαν εικονική πραγματικότητα ένα πράγμα.... Μου αρέσει ο περιγραφικός χαρακτηρισμός με τον οποίο προσπαθείς να περιγράψεις το ύφος της
(Updated: 17 Ιουλίου, 2019) 17 Ιουλίου, 2019
Η Μία τώρα προσφέρει πλήρες πακέτο υπηρεσιών
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5