Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεν ήταν η πρωτη επιλογή μου αλλα την διαλεξα απο τα διαθέσιμα κορίτσια.Μπαίνει μέσα πολύ ανετη με casual εμφανιση οπως το ζητησα. Γενικα καθημερινη γλυκια κοπέλα στα 30 πολύ λεπτούλα αλλα οχι σκινι γυρω στο 1,68. Γλυκο προσωπακι αλλα οχι τπτ καταπληκτικο. Γδύνεται αμεσως αφου ειχε κανει ηδη μπανιο , πολυ περιποιημενη και ευωδιαστή χωρις καμια μυρωδια τσιγαρου η βοτκας. Τρελους κοιλιακους και σφυκτο 2 αρι βυζακι. Μπαλαμουτι αμέσως και με πιανει αμεσως δουλεια με καλη πιπα με deep Γλώσσα και ταυτοχρονα εριχνε ματιες προς τα πανω να δει πως αντιδραω ... Μετα cow οπου το γυμνασμενο κορμακι εδωσε ρεσιταλ κοπανηματος , γενικα δεν εκανε πολυ χρηση τζελ.Μετα την γυρισα σε missionary οπου ειδα γουσταρε τρελα το κοπανημα . Τελικα κρατηθηκα για να δοκιμασω το doggy οπου πραγματικα ο κωλος της μικρος και σφικτος ειναι ιδανικος για Κατσικογάμης . Τελικα παλι καταφερα να κρατηθω οποτε την γυρισα και μετα απο λιγη πιπουλα εγινε καταθεση στο στοματακι της Μεγάλο χαμόγελο οπου τα κρατησε μεχρι στραγγισματος χωρις να βιαστει να φυγει . Παιχτηκε ενας γύρος Γερο-μύστης οποτε εγινε με υποδειξη μου μασαζακι οπου μου ελεγε ποσο γουσταρει ελληνες και ελλαντα , οπου και παρατηρησα τατοο-αεροπλανο που έχει στο δεξι χερι της , λόγω επαγγελματος. Γενικα η κοπελα θελει να ικανοποιησει συν οτι κανει καλο CIM Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
ririkonav
Ανώτατος
Εγγραφή:
2 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
47
Likes:
6.192
Πόντοι:
11.445
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, THV, geroksouras και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού