Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 40 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βλέποντας τις επιστροφές στο AGN, κανόνισα να επαναλάβω τη συνάντησή μου με την Μαρίνα αφού δεν είχα καταφέρει να την ξαναδώ μετά την πρώτη συνάντησή μας.
Η κοπέλα είναι κουκλάρα, με απίστευτες ματάρες και για εμένα από τα πιο γλυκά πρόσωπα που έχω συναντήσει στο επάγγελμα...Έρωτας
Έχει χάσει λίγα κιλά από πέρσι που την κάνουν ακόμα πιο μινιόν, αλλά όχι σε αντιαισθητικό βαθμό. Άλλωστε είναι φέτες...Καπέλο
Το ραντεβού κανονίστηκε πολύ εύκολα και η κοπέλα έφθασε ακριβώς στην ώρα της.
Αφού τα είπαμε για το πως περνάμε κλπ αφού είμαστε παλιοί γνώριμοι, ξεκινήσαμε ένα πολύ αισθησιακό χαμούρεμα με κίνκυ αποχρώσεις...Ναι!
Εξαιρετικό στοματικό, με φιλότιμες προσπάθειες για deep throat, μπόλικα πουτσοσκάμπιλα, φτυσίματα, γλυφοκώλι και δακτύλιασμα στο μουνάκι της το οποίο ήταν αρχικά πολύ στενό...Ναι!
Ακολούθησε πολύ δυνατό καβάλημα από πλευρά της, που πραγματικά φοβήθηκα ότι θα μου ξεριζώσει ή σπάσει την πούτσα...Αφού εξαντλήθηκε την γύρισα στα 4 όπου δέχτηκε δυνατό σφυροκόπημα με πολλά κωλοχάστουκα.
Στη συνέχεια την γύρισα ανάσκελα όπου με ανοικτά τα πόδια της στον αέρα, απόλαυσα ένα σερί από δυνατές πουτσιές στο μουνάκι της που πλέον είχε ανοίξει και άφηνε μπόλικα λευκά ζουμιά πάνω στην καλυμένη με καπότα πούτσα μου...Ναι!
Σε αυτή τη στάση την έχυσα, με τα χύσια αν και όχι πολλά (είχε προηγηθεί το ραντεβού με την Νίνα) να προσγειώνονται στο petit κορμί της...Ναι!
Δυστυχώς δεν είχαμε χρόνο για 2ο γύρο και μου παραπονέθηκε που δε δοκίμασα το κωλαράκι της...Ναι!
Συστήνεται ανεπιφύλακτα τόσο σε όσους αναζητούν PSE όσο και σε όσους αναζητούν GFE...Έρωτας
Από τι λίγες κοπέλες που μπορώ να ανταλλάξω λίγες σοβαρές κουβέντες.
To be continued...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 26, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
119
Likes:
5.602
Πόντοι:
29.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anatoliz, kostis76, THV και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Απριλίου, 2019
Τι κωλοσουφριδι έχει η νεαρά αλβανιωνα!Τι μουνόχειλα για ρουφηγμα....
15 Μαΐου, 2019
Ρε φιλαράκια αυτή υποτίθεται πως είναι και στενή!!!!εσύ θα την ξεσκισες!!!!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2