Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 416 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 573780
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρόσφατη επίσκεψη στο μασαζοχώρο. Η Μαριάννα στη πόρτα, επιτέλους μια ωραία γυναίκα βαρεθήκαμε τις εκνευριστικές και άσχημες γριές. Μ άρεσε που κάθισε δίπλα μου στο καναπέ και μου τα εξήγησε όλα. Τι κάνει η κάθε μία, ποια κάνει καλό μασάζ κλπ. Στα προγράμματα δεν μ άρεσε ότι το δεύτερο μπαλάκι κοστίζει 100ε τη μία ώρα και όχι 80 όπως σε άλλα μαγαζιά. Πολύ θετικό είναι ότι λειτουργεί μέχρι τις 23.00 και είναι ανοιχτά και τις Κυριακές. Ο χώρος γενικά καλός και το δωμάτιο ωραίο με μεγάλη ντουζιέρα. Μόνο ο καναπές φαίνονταν λίγο καταπονημένος και θα προτιμούσα πετσέτες συσκευασμένες. Κοπέλες που είχε τα Ρουμάνικα τούμπανα Αντελίνα Αννα και από Ελληνίδες Ελλη και Έλενα. Επειδή ήθελα πιπίνι πέρασα με Ελλη στο μισάωρο πρόγραμμα.
Για την Ελλη ισχύουν όλα όσα έγραψε και ο προηγούμενος. Νέο όμορφο ορεξάτο κορίτσι. Για το λίγο διάστημα που δουλεύει κάνει καλούτσικο μασαζάκι. Ομιλητική κάναμε ωραία κουβεντούλα. Έχει ωραίο σωματάκι με τα πιασιματάκια της. Πολύ μου άρεσε το κωλαράκι της που δυστυχώς δεν πρόσφερε. Είναι πολύ καυλιάρα υγραίνεται εύκολα και δεν λέει εύκολα όχι. Υπήρχε καλή χημεία και έτσι επέκτεινα το πρόγραμμα στη μία ώρα. Και δεν το μετάνιωσα γιατί με ξεζούμισε η άτιμη. Τι πίπες μέσα στο ντουζ, τι χαστούκια και βρωμόλογα εκατέρωθεν, μέχρι και φαντασιώσεις κάναμε μαθητριούλα δάσκαλος και τέτοια. Αδιάκοπη καλή πίπα με περιποίηση @@ και cim και αντοχή στο σφυροκόπημα σε όλες τις στάσεις. Στο τέλος δώσαμε υποσχέσεις να κάνουμε τριο με καμιά άλλη πιπίνα εκεί μέσα και με κάβλωσε με τις περιγραφές της τι θα μου κάνουν οι δυο τους... Η Καυλοέλλη συνδυάζει νιάτα διάθεση και καλές υπηρεσίες και το βασικότερο είναι καυλιάρα της αρέσει το πήδημα και αν συνεχίσει έτσι θα γίνει το νέο αστέρι.
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 20, 2019
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Έλλη
Μέλος
Εγγραφή:
11 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
48
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 black crow, Kaloeros, ZeroTolerance και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού