Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Προσφατη συναντηση με το κοριτσι.
δυο φορες ειχα αποπειραθει να τη δω και ηταν συνεχως κλεισμενη. Λύπη
βεβαια το καταλαβα κι απο τις κριτικες που εχουν μπει. Money MouthMoney MouthMoney Mouth μπραβο ρε.

εδω ο φοτοσοπας λοιπον εχει κανει λιγο περισσοτερη δουλεια. αληθινες μεν οι φωτο αλλα με πολυ περισσοτερη επεξεργασια απο το συνηθες.
ψηλη με θηλυκο κορμι με ελαφριες καμπυλες,ισως λιγο παραπανω απο τα κιλα που αναγραφονται κι οχι το στεγνο που φαινεται στις φωτο,καθολου γυμνασμενο,χαλαρο αρκετα και με τα πρωτα σημαδια στην κοιλιτσα να αρχιζουν να γινονται ορατα. στηθος σε καλο μεγεθος για τα γουστα μου και κωλος ελαφρα μεγαλυτερος και χαλαρος.
αρκετα ομιλητικη με πολυ καλα Αγγλικα μεχρι σημειου να σου τρωει λιγο χρονο.
αν δεν ελεγα εγω να ξεκινησουμε το δευτερο γυρο μπορει και να μιλαγαμε ακομα.



παμε στο σερβις τωρα.

προσπαθει το κοριτσι δε μπορω να πω,φιλια δινει αλλα με μετρο, στην πιπα τα καταφερνει και με λιγο καθοδηγηση γινεται καλυτερη. περισσοτερο γλυφει και ρουφαει το κεφαλι,αλλα ρουφαει καλα,παρα να τον παρει ολον μεσα. εκει δεν το εχει καθολου. μεχρι τη μεση και τερμα.
με τιποτα ομως δεν περναει απο τα μπαλλακια. αυτο το εχει μονο για το γκομενο μου ειπε. Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
στο σεξ δεν αρνηθηκε κατι. δοκιμασαμε τρεις στασεις κι ανταποκριθηκε "επαγγελματικα" μπορω να πω.
δηλαδη δεν ειπε οχι σε κατι αλλα δε με τρελλανε κιολας με τη συμμετοχη της.
ειδικα οταν ηταν στα τεσσερα ψιλοεκλεβε κιολας και δεν ειχε καλο στησιμο.

με λιγα λογια μια μετρια συναντηση. δεν κλαιω τα λεφτα μου,αλλα δεν ξετρελλαθηκα κιολας. φυσικα κι εχουν υπαρξει και καλυτερες απο το γραφειο
τωρα ισως να φταιει οτι ειναι στο τελος του τουρ της (την Κυριακη φευγει μου ειπε) ισως τα πολλα ραντεβου,ισως οτι ηταν σχετικα νωρις το δικο μου ραντεβου,δεν ξερω. παντως ενω πιστευω οτι το εχει κι οτι μπορει,δεν απεδωσε τα μεγιστα και η προσπαθεια μονο δεν φτανει.



μετα το ραντεβου στο δρομο του γυρισμου μιλουσα με ενα συναγωνιστη στο viber και του ελεγα τα καθεκαστα για τη συναντηση. το συμπερασμα που βγηκε ηταν οτι μπορει να εχω συνηθισει κι εγω διαφορετικα τελικα με καποια στανταρακια μου που βλεπω και ισως για αυτο μου φανηκε "λιγη" η Molly
οι συγκρισεις που εκανα στο μυαλο μου για το σερβις,το στησιμο,τη συμπεριφορα γενικοτερα της κοπελλας ηταν με διαφορα εναντιον της.

που εισαι ρε Ελπιδα να της δειξεις πως κανουνε πιπα και να διδαξεις το τρελλο κωλογαμησι που κανεις. Ναι!Ναι!Ναι!

που εισαι ρε Μαριαννα να τρελλανεις κοσμο με το καβλιαρικο βλεμμα σου στην πιπα και το αψογο στησιμο στα τεσσερα. ΚουλΚουλ

που εισαι ρε Τζεσικα με την κορμαρα σου να δουν τα κοριτσακια πως πρεπει να ειναι το γυμνασμενο γυναικειο κορμι και το αψογο σερβις. Ναι!Ναι!ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα



αυτα παιχτες. να ειστε καλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
188
Likes:
47.134
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xlm, Marcus77, Sproxe Garsia και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Απριλίου, 2019
Υπερεκτιμημένη από τους εκπτωσάκηδες του προηγούμενου γραφείου που δούλευε...
25 Απριλίου, 2019
Πιο καραφτιαγμενες φωτογραφίες πεθαίνεις ... της είπαν ότι είναι κ μουναρος από το νυν κ το πρώην γραφείο μετά τη
> έχει κ λίγο ωραιοπάθεια τρομάρα της μπήκαν κ κάτι ε πολύ θέλει ? Το ότι αλλάζουν γραφεία σα βρακι μερικές δείχνει την αγωνία τους για νέο . Δουλεια δεν θα έχουν όσα γραφεία κ να αλλάξουν με τέτοια μυαλά που κουβαλάνε.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2