Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 167 10
Μασατζίδικα 214727
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σημερινή απογευματινή επίσκεψη στον συγκεκριμένο χώρο για μια ευχάριστη κατάληξη μιας δύσκολης μέρας. Εδώ και καιρό μου είχε γίνει πρόταση συναγωνιστή για 2 εργαζόμενες πλέον στον συγκεκριμένο χώρο (όταν έγινε η πρόταση, η Βανέσσα εργαζόταν στο Αιγάλεω ακόμα), την Βανέσσα και τη Μαργκώ. Αυτός και ο λόγος του τίτλου της κριτικής (σύντομα θα ακολουθήσει και η 2η). Ενημερώθηκα ότι η Μαργκώ θα λείπει στην πατρίδα της έως και τις 5 του μήνα. Στον χώρο η Βανέσσα, Σουζάνα, Πάολα και Βικτώρια. Η Πάολα αποτελεί τον διακαή πόθο κάθε βυζολάγνου που σέβεται τον εαυτό του (πρώτα μπαίνει στο δωμάτιο το βυζί και ακολουθεί αυτή μετά το 5λεπτο...!!), αν και εμένα δεν με ιντριγκάρει ιδιαίτερα η πληθωρική εμφάνιση. Η Σουζάνα νταρντανοφέρνει επίσης αλλά σε λίγο πιο μαζεμένη έκδοση. Η Βικτώρια, για την οποία έχουν γραφτεί εξαιρετικά σχόλια, κατά την υποκειμενική μου άποψη υστερεί αρκετά σε εμφάνιση (χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν αποτελεί καλή επιλογή.).Η Βανέσσα λοιπόν που αποτέλεσε και την τελική επιλογή μου, είναι Ρωσίδα με έντονα χαρακτηριστικά , μελαχρινή με κοντό καρέ μαλλί, όχι ιδιαιτερα ψηλή, κοντά στα 40, με μικρό στήθος και ρόγες και ιδιαίτερα σφιχτό κωλαράκι. Πολύ επικοινωνιακή, ευχάριστη, δεν λυπάται τα φιλιά και είναι πολύ θερμή γυναίκα. Δείχνει ότι απολαμβάνει την συνεδρία, κάνει το πάν για να περάσεις καλά. Κατέχει ιδιαίτερα το μασάζ και προσαρμόζεται σε ότι είδος της ζητήσεις (πιο αθλητικό, πιο απαλό κλπ). Η πίπα της για σεμινάριο, τα στησίματα που παίρνει στο 2ο γύρο δείχνουν την εμπειρία αλλά και την πρόθεση της να προσφέρει απόλαυση. Αν και δεν είναι ίσως από τις πιο εντυπωσιακές παρουσίες του χώρου, δικαιώνει την επιλογή της και προσφέρει υπηρεσίες αρκετά πάνω του μέσου όρου. Ευχαριστώ τον συνάδελφο για την πρόταση, και θα ακολουθήσει και η 2η κριτική με την Μαργκώ σύντομα
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 23, 2019
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 black crow, Tourtouristas, flynow και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαΐου, 2019
Ακριβεστατη η κριτικη αγαπητε, με βοηθησε τα μαλα !
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1