Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λίγο αργοπορημένη κριτική καθώς την κοπέλα την είδα τις πρώτες μέρες που ήρθε. Το ραντεβού το έκλεισα τελείως παρορμητικά (για Σάρα πήγαινα αρχικά), αυτό που μου έκανε κλικ ήταν το χαμόγελο στην πρώτη φωτό που κάθεται γονατιστη στην πολυθρόνα. Μόνο που είχα έναν ενδοιασμό μήπως πέσω σε κοκαλιάρα στέκα.

Η κοπέλα ήρθε στην ώρα της πολύ όμορφα ντυμένη, πάνω στις γόβες που έχει στις φωτό του προφίλ της, με μαύρο παντελόνι/σακάκι. Πρώτη εντύπωση πολύ θετική, με το χαμόγελο και μια κομψότητα στις κινήσεις της συστήθηκε και μου είπε ότι τα αγγλικά της είναι χάλια. Πέρασε από το μπάνιο για φρεσκάρισμα και επανήλθε με ένα τιγρέ ή κάτι τέτοιο κορμάκι και μαύρες κάλτσες. Σώμα ψηλό αδύνατο καθαρά μοντελέ αλλά όχι τελείως στεγνό, με εξαίρεση την πίσω όψη που μου φάνηκε τελείως άκωλη, οι προηγούμενοι συναγωνιστές δεν αναφέρουν κάτι οπότε υποθέτω είναι και θέμα γούστου. Στήθος τεχνητά ενισχυμένο αλλά σε μέγεθος ταιριστό με το σύνολο και με καλή αίσθηση στην αφή. Το τατουάζ στην πλάτη ασχολίαστο... Στο πρόσωπο ωραία θα έλεγα αντικειμενικά με ρωσικό στυλ και υποκειμενικά 100% του γούστου μου, κουκλίστικο.

Από την αρχή των περιπτύξεων η Linda είχε μια συμπεριφορά που μου φάνηκε πολύ αυθόρμητη και γλυκιά, ίσως μέτρησε θετικά και το γεγονός πως έδειχνα εμφανώς ότι μου άρεσε πάρα πολύ από την αρχή. Μπήκαμε κατευθείαν στο ψητό με φιλιά που δίνει απλόχερα και εξερεύνηση εκατέρωθεν των κορμιών μας. Ξεκίνησε στοματικό απλά ΟΚ που σύντομα διέκοψα για να μην έχουμε πρόωρο τέλος και ξεκίνησα τη δική της περιποίηση. Ανάβει κατευθείαν με το που αγγίζεις κλειτορίδα, με λίγο δακτυλοσκόπηση τα είδε όλα, φωνές σε ακαταλαβίστικα ρωσικά που τα έλεγε και γρήγορα και κάποια «μάμα», σπάσιμο μέσης και όλα τα σχετικά. Μικρό τάιμ-ουτ να πάρει ανάσες πέρασμα ελαστικού και έναρξη του κυρίως έργου. Πορόλο που είναι πολύ στενή δεν εμφανίστηκε καν τζελ οπότε το έζησε σε όλες τις στάσεις στις οποίες ακολούθησε με φουλ συμμετοχή. Στο διάλειμμα ντουζάκι εναλλάξ, είπαμε κουτσά στραβά και δυό κουβέντες. Δεύτερος γύρος που είχε μια επανάληψη του πρώτου με μεγαλύτερη ένταση εκ μέρους της αφού έδειξε φανερά ευχαριστημένη από την μέχρι τότε συμπεριφορά μου απέναντί της (εισέπραξα και μερικά κομπλιμέντα Χαμόγελο ). Λίγο πριν το δικό μου τέλος ακούσανε τις φωνούλες της και οι διπλανοί. Με το χρόνο γενικά δεν έδειξε ιδιαίτερα αγχωμένη Βρεθήκαμε στο και 5 του χρόνου και άρχισε να μαζεύει τα πράγματα (και τον εαυτό της Ματάκι ). Αξιοσημείωτο ότι ξέχασε να πάρει την αμοιβή της (που είχα αφήσει σε εμφανές σημείο από την αρχή) και την σταμάτησα στην πόρτα για να της τα δώσω...

Υποκειμενικά μπορώ να πω ότι πέρασα τέλεια αφενός επειδή μου άρεσε ως γυναίκα (αν είχε 4-5 κιλά παραπάνω Έρωτας ) αλλά κυρίως λόγω της πολύ αυθόρμητης συμμετοχής της Linda. Αυτό δεν ξέρω αν είναι λόγω απειρίας της ή λόγω χαρακτήρα. Αντικειμενικά θα έλεγα ότι της λείπει η τεχνική, στοματικό μέτριο, στις στάσεις συμμετέχει σαν να είναι η κοπέλα που γνώρισες και πάτε πρώτη φορά στο κρεββάτι αλλά δεν έχει πείρα ή φαντασία στις στάσεις. Αν κάποιος θέλει κάτι παραπάνω από φουλ GFE δεν ξέρω αν θα ικανοποιηθεί.

στη βαθμολογία: πρόσωπο έβαλα 7 αλλά για μένα υποκειμένικά θα έλεγα 9, σώμα αν δεν μου τα χαλούσε η έλλειψη οπισθίων θα έλεγα 9, επικοινωνία παρά την έλειψη γλωσσικής επικοινωνίας "μιλούσαν" συνεχώς τα σώματα και τα μάτια οπότε 7 για να μην την αδικήσω, διάθεση/συμμετοχή και σχέση απόδοσης/τιμής 9, για μένα που είμαι GFE τύπος πέρασα τέλεια. Επανάληψη σίγουρα αν συνεχίσει να έχει τέτοια συμμετοχή !

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Μέγας
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
3.914
Πόντοι:
3.665
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, petergsp και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού