Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρωινή τσάρκα με σκοπό να γευτώ το μουνάκι της Αννούλας με τόσα θετικά και διθυραμβικά σχόλια που έχει εισπράξει από τους συναγωνιστές στις κριτικές της και στο φόρουμ. Αν και πρωινά δεν συνηθίζω να βγαίνω τσάρκα λόγο ότι δεν μπορώ να ξυπνήσω. Μεγάλο χαμόγελο

Μιας και είχα κοιμηθεί νωρίς από την προηγούμενη μέρα πέφτοντας πτώμα από την κούραση για ύπνο, ξύπνησα αρκετά νωρίς το πρωί της Κυριακής με καύλες απίστευτες. Σκεφτόμουν σε ποιά κορασίδα θα κάνω κατάθεση σπέρματος και χρήματος. Κουλ

Χωρίς δεύτερη σκέψη το μυαλό μου πήγε κατευθείαν στην Αννούλα του Las Vegas. Γλώσσα

Την κοπέλα την συνάντησα πρώτη φορά και είναι όπως την περιγράφουν οι συναγωνιστές πιτσιρίκα, αδύνατη, μαυρομάλλα με γλυκούτσικο πρόσωπο και βυζί νούμερο 1-1,5. Μου έβγαλε αυτή την νεανική φρεσκάδα μπορώ να πω στα θετικά επίσης είναι ότι βγάζει μια ζεστασιά στο σεξ και μια γλυκίτιτα που σου ανεβάζει την διάθεση στα ύψη αμέσως.

Στα του αγώνα πέρασα με το πρόγραμμα των 40 ευρώ που περιλαμβάνει γυμνό στοματικό, τα προγράμματα ξεκινάνε από 30 ευρώ το απλό. Παιχνίδι με μπόλικα προκαταρτικά φιλιά στο στόμα και γενικά αρκετό χαμούρεμα GFE κατάσταση από την αρχή ως το τέλος. Γλώσσα

συνέχεια με πίπα που ήταν εξαιρετική με μπόλικο καραμέλωμα του εργαλείου και γλύψιμο αρχιδιών, μπορώ να πω ότι την έβαλα να μου κάνει πίπα για αρκετή ώρα λόγο γιατί το απολάμβανα πάρα πολύ. Την έλεγα να μην σταματήσει να με πιπώνει αν και η ίδια ήθελε να μπούμε στο κυρίως πιάτο. Μετά από υπόδειξη μου την ζητάω να μου φορέσει προφυλακτικό και να συνεχίσει για λίγο ακόμη τον πεοθηλασμό.

Κάποια στιγμή την σταματάω και την ανεβάζω από επάνω σε στάση καβαλάρισσας η αίσθηση του πούτσου μέσα στο μουνάκι της ήταν υπέροχη λόγο ότι έχει στενό μουνάκι. 20 με 21 χρονών πιπινάκι του γάλακτος είναι η Αννούλα.

Δεύτερη και τελευταία στάση ήταν ιεραποστολικά και εκεί έγινε το απόλυτο GFE σεξ με φουλ φιλιά και ρυθμούς ερωτικούς κάπως έτσι ήρθε και το τέλος μέσα στη καπότα. Γλώσσα

Σαν συμπέρασμα ήταν μια πολύ ωραία κατάθεση και πέρασα πολύ όμορφα μαζί της. Θα ξανά τιμηθεί όταν πάλι ξυπνήσω πρωί, διότι με την δουλειά που κάνω είναι δύσκολο να βγω πρωί για τσάρκα. Money MouthMoney MouthMoney Mouth

Η Άννα αποτελεί ένα ακόμη στανταράκι από τα λίγα που υπάρχουν στα στούντιο πλέον.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 21, 2019
Όνομα κοπέλας
Άννα
Κούλης Χρυσός
Σπουδαίος
Εγγραφή:
29 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
6.920
Πόντοι:
3.346
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 rodriguez65, 6Y44, kostkast και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Απριλίου, 2019
>
Ετσι ακριβως πασα μου.
Ναι!
25 Απριλίου, 2019
Καπέλο
17 Αυγούστου, 2019
εγω σε μια αννα που πηγα στο las vegas ηταν κοκκινομαλλα τι φαση αυτη ηταν??
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3