Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.1 3 10
Call-Girls 20145
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ο Όσκαρ Ουάιλντ στο «πορτραίτο του Ντόριαν Γκρέυ» γράφει…
«Κάθε παρόρμηση που πολεμάμε να καταπνίξουμε μένει κρυμμένη, δουλεύει στο μυαλό μας και μας δηλητηριάζει..
Το σώμα αμαρτάνει μια φορά και ξεμπερδεύει, γιατί η πράξη είναι ένας τρόπος εξαγνισμού..
Δεν μένει τίποτε άλλο παρά η ανάμνηση μιας απόλαυσης ή η πολυτέλεια μιας μεταμέλειας..
Ο μόνος τρόπος να ξεφορτωθείς έναν πειρασμό, είναι να ενδώσεις σ ΄ αυτόν..
Αν του αντισταθείς, η ψυχή σου θα αρρωστήσει από τη λαχτάρα για τα πράγματα που η ίδια απογοήτευσε τον εαυτό της, για όσα τερατώδεις νόμοι τη της έχουν κηρύξει τερατώδη και παράνομα..
Κάποιος είπε ότι τα πιο σημαντικά γεγονότα του κόσμου συντελούνται μέσα στο μυαλό..
Στο μυαλό λοιπόν και μόνο σε αυτό γίνονται και οι μεγαλύτερες αμαρτίες του κόσμου..»

Από καιρό είχα φτιάξει στο μυαλό μου το πορτραίτο της Δανάης. Όποιες προσπάθειές μου να τη συναντήσω μέσω του γραφείου που δούλευε έπεσαν στο κενό. Όπως και με άλλες κοπέλες του γραφείου. Όμως η Δανάη ήταν στη φαντασία μου η όμορφη νέα κοπέλα που ήθελα να συναντήσω. Αρκετοί φίλοι από δω που μιλούσαμε το γνώριζαν.

Ήρθε η στιγμή να βρεθώ μαζί της μετά από μια συγκυρία όχι ευχάριστη αλλά έστω κι έτσι οι προσδοκίες μου βγήκαν αληθινές.
Εμφανίστηκε μπροστά μου με ένα πανέμορφο μαύρο φόρεμα, μακρύ με σχίσιμο στο πλάι και μεγάλο άνοιγμα στην πλάτη. Τα ψηλοτάκουνα παπούτσια έδιναν ακόμη περισσότερο αέρα στο καλοσχηματισμένο κορμί της. Τα μαλλιά πιασμένα πίσω να φαίνεται το όμορφο ελαφρώς μακιγιαρισμένο πρόσωπό της. Αγκαλιαστήκαμε και φιληθήκαμε. Καθόλου τσιγκούνα στο φιλί. Ερωτικό και υγρό. Άγγιξα το κορμί της πάνω από το φόρεμα. Εσώρουχα δε φορούσε και η φαντασία μου οργίασε.


Μετά το απαραίτητο ντουζ έπεσε δίπλα μου στο κρεβάτι. Έχει κάποια τατουάζ που δεν θα περιγράψω για προσωπικούς λόγους. Ένα στην πλάτη ένα πάνω από το «γατάκι» της , στο λαιμό, στο πόδι. Δεν μου αρέσουν τα ταττου αλλά δεν ήταν άσχημα πάνω της. Τα ερωτικά χάδια και φιλιά δεν άργησαν να με ανάψουν κι εκείνη χωρίς καμία καθυστέρηση τον πήρε στο στόμα.

Δεν θα πω τι είπε βέβαια για κάποια επιπλέον υπηρεσία που είχε συμφωνηθεί πριν τη συνάντησή μας.Money Mouth Πάντως απορρίφθηκε. Δεν πειράζει, αυτό που ήθελα ήταν η φρεσκάδα της που την πήρα.Έρωτας

Πολύ καλό στοματικό από ένα κορίτσι που μόλις έκλεισε τα 20. Προσπάθεια για gagging και οι ήχοι πνιγμού έφταναν στα αφτιά μου. Άριστη περιποίηση της γύρω περιοχής. Εναλλαγές στάσεων που ακολουθεί με καλά στησίματα. Το μουνάκι της από τα πιο καλοσχηματισμένα που έχω δει ποτέ. Στενό με πολύ καλή αίσθηση. Γευστικότατο. Ματάκι
Τέλος πρώτου γύρου μέσα της.

Στο σόσιαλ δεν θα πει πολλά. Λιγομίλητη θα απαντήσει σε ότι τη ρωτήσεις με μέτρο. Αλλά δεν πειράζει όταν σε αυτά που θες είναι εκεί. Ήταν εκεί ξαπλωμένη απέναντί μου σε ανάποδη φορά. Εγώ χάιδευα τα πόδια της κι εκείνη τα δικά μου και όταν πέρασε λίγος χρόνος και άρχισε να χαϊδεύει τον ημιθανή ανδρισμό μου, εκείνος ανταποκρίθηκε. Δεν άργησε να βρεθεί πάλι στο στόμα της και εγώ ανταπέδωσα την περιποίηση. Μετά από κάποιες στάσεις το τέλος ήρθε στο στόμα της όπου μου επιφύλασσε μια έκπληξη. Δεν άφησε ούτε μια σταγόνα να πάει χαμένη και τα εξαφάνισε στο στομάχι της.

Η αποχώρησή της έγινε με υπόσχεση πως θα ξαναβρεθούμε. Όπως κι έγινε.Ντροπή

Σου φέρθηκαν σκάρτα. Σε πλήγωσαν. Σε έκαναν να νιώσεις ένα «τίποτα». Σε εκμεταλλεύτηκαν. Σε έστησαν στον τοίχο και τράβηξαν τη σκανδάλη. Νόμιζαν πως σε σκότωσαν αλλά είσαι ακόμη ζωντανός.
ΣΗΚΩ.
Μέτρα αντίστροφα ΤΙΚ ΤΑΚ ΤΙΚ ΤΑΚ… Ακούς? Ο χρόνος τους τελειώνει

Όλες οι πληγές κάποτε κλείνουν, σταματάνε να πονάνε. Αργά η γρήγορα. Θα μείνει ένα σημάδι που θα σου θυμίζει τι πρέπει να προσέξεις.

Η αχαριστία δεν έχει σύνορα, ηλικία και μόρφωση. Σε μερικούς ανθρώπους ακόμα και την ψυχή σου να δώσεις δεν θα το εκτιμήσουν ποτέ. Πες τελείωσε και προχώρα παρακάτω. Σταμάτα να κοιτάς το κινητό σου, να πίνεις τα βράδια. Αν σε γούσταρε θα το ήξερες, θα ήταν εκεί. ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΑΒΑΖΕΣ ΚΡΥΦΑ ΤΩΡΑ.Θυμός

Στην υγειά σου μωρό μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 17, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
NICK TRIVE
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
9.213
Πόντοι:
25.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Constantinos27, Εκλεκτικός, batsos και 77 άλλα μέλη

Σχόλια

20 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Απριλίου, 2019
"...Θα μείνει ένα σημάδι που θα σου θυμίζει τι πρέπει να προσέξεις..."

Τεράστια κουβέντα είπες, φίλε Νικόλα! ΚαπέλοΚαπέλοΜατάκι

Πρόσεχε μόνο, όταν αλλάζει ο καιρός, και το σημάδι αρχίζει κάπως να πονάει...Ματάκι
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
23 Απριλίου, 2019
Και μετα συνειδητοποιεις οτι γραφεις κριτικη για ενα call girl στο site bourdela και οχι βιβλιο αναλογο αυτων του Neil Strauss.
23 Απριλίου, 2019
Πόσα έσκασες ρε φίλε;
23 Απριλίου, 2019
«Θα μπορούσες να είσαι για μένα ό,τι είσαι τώρα αν δεν σου 'χα εμπιστοσύνη; Αυτό που προκαλεί τούτη την εντύπωση είναι η σύντομη σωματική επαφή κι ο απότομος σωματικός xωρισμός (Γιατί ειδικά την Κυριακή; Γιατί ειδικά στις εφτά η ώρα; Γιατί όλα;), όλα αυτά μου θολώνουν λιγάκι το μυαλό. Συγχώρα με! Και δέξου τούτη τη βραδιά, για καληνύxτα, μαζί μ' όλα αυτά, όλα όσα είμαι κι όλα όσα έχω κι όλα όσα είναι τρισευτυxισμένα για ν' αναπαυτούν μέσα σου.»

Φραντς Καφκα στην Μιλενα Γεσενκα

αφιερωμενο Νικ...
23 Απριλίου, 2019
Μιλας με γριφους γεροντα! Κολλησες blizardeyeτητιδα?!Καπέλο
23 Απριλίου, 2019
Ματάκι Καπέλο
23 Απριλίου, 2019
Στη Πνύκα τη γαμησες; Με τόση φιλοσοφία μόνο εκεί θα μπορούσες Γερο-μύστης
23 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πονάει ξεπονάει φίλε popov δε βγαίνει τίποτα
23 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Thanks NITRO Καπέλο
24 Απριλίου, 2019
Επειδή συνάντησα κι εγώ το κορίτσι, θεωρώ πως είναι αρκετά χαμηλές οι βαθμολογίες.. Μιλάμε για εξαιρετική περίπτωση..
20 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2