Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 424 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 587539
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Αννα λοιπον. Την έχω πάρει 2 φορες, θα σχολιασω την δευτερη (οχι πως διαφερει από την πρώτη, θετικη ειναι η εντυπωση μου γενικα). Απο τις αξιολογήσεις της εβλεπα μέτρια πραγματα, παρολα αυτα κάνοντας μια βολτα στα γύρω μαγαζια την πέτυχα την πρωτη φορά, μου εκανε κλικ στην υποδοχή κ ειπα να την πάρω. Πέρασα καλά επομένως την δευτερη φορά επέστρεψα για να την ευχαριστηθώ ακόμη περισσότερο, καθως η πρωτη φορα ηταν διερευνιτική. Η κυρια στην υποδοχή ΕΥΓΕΝΕΣΤΑΤΗ, την δευτερη φορα που πήγα ηταν στο δωμάτιο το κορίτσι αλλα ειπα να την περιμένω καθως θα τελειωνε σε κανενα 10λεπτο μου είπανε. Ερχεται το κορίτσι, με παιρνει στο δωμάτιο, η κυρία στην υποδοχή της έκανε τις συστάσεις ότι ήρθα για αυτην συγκεκριμενα (και προφανως της εκανε εντύπωση-την εψησε). Με ρώτησε που την βρηκα/ακουσα για εκείνη κ αν την βρήκα στο ιντερνετ κ στα site (υποθετω μως διαβαζουν τις κριτικεσ και καλα κανουν κατα την γνωμη μ αν θελουν να βελτιώνονται). Της ειπα οτι ειχα ξαναερθει πριν 2 βδομαδες, προφανως δεν με θυμόταν (λογικο, τοσοι περνανε). Στα του θέματος. Με ειχε τρελανει η ΚΩΛΑΡΑ της που ειναι πέτρα (γενικα ειμαι κωλολαγνος), πολυ ωραιο σωματάκι, σφιχτο δουλεμενο, με μια προστυχοφατσα (το φορτε μου). Κάνω το μπανακι μου να φρεσκαριστω και ερχεται το μαναρι γδύνεται και με αρχιζει στα φιλια. Δεκτικη γενικα σε ότι θες, της ειπα οτι θελω να την γλύψω για αρχη, την έβαλα πανω στο μασαζοκρεβατο με τα ποδια στον αερα κ γευτηκα το μυρωδατο μουνακι της. Μετα με ξαπλωσε στο μασαζοκρεβατο αυτη κ μ ξεκινησε το μασαζ. Καλο μασαζακι, σε περιποιειται, οχι επαγγελματικο, αλλα μην τρελαθουμε κιολας, αλλα πραγματα προσφερουν τα κοριτσια, παντως ηταν τιμιο. Αρχισε να μ πιανει κ το εργαλειο με κατακαυλωσε παλι το πορνιδιο, της ζητησα να ανεβει πανω για αλλο ενα γυρω γλυψιματος (ναι τρελαινομαι, το παραδεχομαι) κ μετα κατεβηκε αυτη κάτω κ μ κανε μια τσιμπουκαρα ακαποτη όλα τα λεφτα. Προσπαθουσε το καμαρι μ να το παρει οσο πιο βαθια μπορουσε, παλευε εκει, τιμια, εβαζε κ το σαλιο της, οπως πρεπει. Εκατσα μετα λιγο στον καναπε να με τσιμπουκωσει κ εκει κ οταν ημουν οριακα της λεω να μ περασει τον σκουφο κ να ετοιμαστει! Την βαζω στο μασαζοκρεβατο με τα ποδια στον αερα κ γω ορθιος την καρφωνα. Εδινε πονο αυτη εδινα κ εγω. Την αλλαζω μετα, στο ορθια κ οι 2 μπρουμητα αυτη κ να χω θεα την ΚΩΛΑΡΑ της. Πραγματικα αλλο πραμα να τιμωρεις τετοιο σφιχτο κωλαρακι. Γενικα με ξεζουμιζε οποτε την εβαλα στο μασαζοκρεβατο πανω κ εγω απο πανω της, μπηκα ολος μεσα κ συνεχιζα ακαθεκτος μεχρι να τελειωσω μεσα της. Αμην!
Μετα μπηκα για μπανακι, ηρθε να με σαπουνισει παντου, πλατη ποδια στηθος, το εργαλειο, να φυγουν τα λαδια, λιγο fluff talking και μετα εφυγε να ντυθω.
Γενικα εχει potential, ειχαμε χημεια, θα την ξαναπαιρνα σιγουρα, αλλα ειναι καθαρα υποκειμενικα ολα αυτα. Δωστε ευκαιρια προτεινω.
Γεια σου ρε Αννουλα με την ΚΩΛΑΡΑ σου (τριτη κ φαρμακερη)!
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 06, 2019
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Άννα
PMaser
Μέλος
Εγγραφή:
22 Απρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
32
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nikos708

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού