Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325764
Γενική βαθμολογία
 
3.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Νεα κοπελα στο χωριο μας Μαλακία
Πρεπει να δουλευε παλια στο 26ης Οκτωβρίου 35Α Χμμμ; παλι σαν Κυπρια αλλα αρκετα χρονια πισω...
Οι φωτογραφιες στο αλλο σαιτ ειναι επεξεργασμενες,δεν εχει τα μαλλια ραστα,τα βυζια πιανουν πατωμα μολις βγαλει το σουτιεν και εχει γεμισει το κορμι της με τατουαζ Κεφάλι σε τοίχο!

Οι βιλες τελικα πανε απο το κακο στο χειροτερο Κεφάλι σε τοίχο!

Ηρθε στο δωματιο και εκανε κατι ντεμεκ χαδια με τα βυζια της πανω στο κορμι μου μπας και μου τον σηκωσει,τελικα τα καταφερε γιατι εχω και αρκετο καιρο αποχης Γερο-μύστης
Η μαλακισμενη η τσατσα(αυτη η χτικιαρα με το λιγδωμενο μαλλι) μου ειπε πριν μπω οτι κανει σουπερ πιπα και εδωσα τα 20 επιπλεον ευρω Κεφάλι σε τοίχο!
Αυτη η σουπερ πιπα ειναι να βαζει το πουτσοκεφαλο στο στομα της και να το βγαζει Κεφάλι σε τοίχο! πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω πως ειναι δυνατον να εισαι επαγγελματιας και να μην ξερεις να κανεις τα βασικα(πιπα δλδ)οταν της πιεσα το κεφαλι για να τον παρει ποιο βαθια εκανε μια γκριματσα λες και την ειχα απληρωτη...
Στο σεξ παλι την ανεβασα απο πανω και δεν ξερει ουτε να κουνιεται Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Δεν σταματησε να βογκαει σε σε ολη τη διαρκεια και εβγαζε και κατι ηλιθιες κραυγες που μου τη σπαγαν Θυμός
Το μουνι της πηγαδι και ο κωλος εχει φαει ψωλες..........παρα πολλες!!!
Φιλια δεν δινει ουτε για πλακα,της ειπα να τη χυσω στα βυζια και πηρα ενα ΟΧΙ

Μη ξεχνατε : Εμιλυ=Φολα

Σωστε τα ευρω σας!!!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 21, 2019
Όνομα κοπέλας
Έμιλυ
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
215
Likes:
17.172
Πόντοι:
35.697
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pasok, skieros, Jiger και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού