Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 558 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στην αρχή είχα ενδοιασμούς να μπω ή να μην μπω. Έκανα τη βόλτα μου. Είδα κάποιες στα πέριξ της
Φυλής και ξανά γύρισα σε αυτήν. Στο δρόμο βέβαια ήμουν ταλαντευόμενος ανάμεσα σο να πάω εκεί ή και στην Πιπίνου 118. Φυσικά στο Δεύτερο με την ελπίδα να βρω την Καίτη. Κι αυτό επειδή ήθελα μια καλή περιποίηση κι όχι μια ξεπέτα όπως είχα την προηγούμενη βδομάδα.
Μπήκα λοιπόν. Η τσατσά ευγενική πάντα. παρουσίασε το πρόγραμμα της κοπέλας.
Πρόκειται για μια κοπέλα γύρω στα 25. Παραπάνω δεν την κάνω με τίποτα. Μπήκα μέσα.
Ο χώρος καθαρός. Έψαξα το φωτισμό.Δεν ήθελα να με χτυπάει η μοβ λάμπα στα μάτια.
Γδύθηκα και περίμενα. Μπήκε κάποια στιγμή η κοπέλα. Άρχισε τα φιλιά στο λαιμό και το στήθος. Γυμνώθηκε. Με ρώτησε πώς θέλω την πίπα. Της έκανα νόημα να μη βάλει καπότα. Αφού τον πέρασε με μαντηλάκι οινοπνεύματος, άρχισε μια πίπα από τις λίγες. Τον έπαιρνε ολόκληρο. Κατέβηκε και μου έγλειψε και τα αρχίδια. με έκανε τούρμπο.
Κάποια στιγμή μου περνάει το σκουφί και ξαπλώνει ανάσκελα.
Της σήκωσα τα πόδια και άρχισα το πήγαινε έλα. Άρχισε να βογκάει και να βγάζει ένα πάθος. αρκετά αληθοφανές. Σε όλη την πράξη τα φιλιά στο στόμα έδιναν και έπαιρναν. Ήταν πολύ τρυφερή μαζί μου. Φοβερή συμπεριφορά. Μόλις κατέθεσα έκανα την κίνηση να σηκωθώ. Με κράτησε λίγα δευτερόλεπτα μέσα της αγκαλιάζοντάς με.
Έφυγε δίνοντάς μου ένα πεταχτό φιλί στα χείλη.
Με λίγα λόγια ήταν η καλύτερη εμπειρία που είχα ποτέ. Η κοπέλα βγάζει πάθος.
Θα την ξανατιμήσω σίγουρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 22, 2019
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Μέλος
Εγγραφή:
31 Ιαν 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
146
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimakos900, macan, flynow και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού