Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 6 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βασικά είμαι λάτρης της Ασιατικής ομορφιάς, των ψηλών γυναικών, αλλά και των μοντελέ κορμιών. Τα έχει όλα αυτά η Ruslana. Για να πω την αλήθεια πήγα αλλά ήμουν λίγο επιφυλακτικός για το τι θα συναντήσω. Προς έκπληξη μου, μου άνοιξε την πόρτα η κοπέλα απ'τις φωτογραφίες, μόνο που ήταν αρκετά πιο μεγάλη, αλλά το πρώτο πράγμα που μου ήρθε στο μυαλό ήταν πως θέλω να τη σχίσω. Έχει μια ιδιαίτερη ομορφιά και μαζί με το κορμί της..... Εντυπωσιακή του κερατά.
Με υποδέχτηκε με μεγάλο χαμόγελο και αμέσως άρχισαν τα παθιάρικα γλωσσόφιλα και τα χαϊδέματα. Ντουζάκι και με τη μία την πετάω στο κρεβάτι κι αρχίζω να την γλύφω. Αμέσως έγινε μούσκεμα. Φοβερή πίπα μετά και φοβερό γαμήσι γενικώς, μέχρι που της τον κάρφωσα στο μικρό της κωλαράκι. Εκεί τα είδα όλα. Το απόλυτο σχίσιμο χωρίς καμία διαμαρτυρία. Έκανε μερικά διαλείμματα για να πιει λίγο ποτό, αλλά δε με χαλούσε γιατί συνέχιζε να μη διαμαρτύρεται. Μετά από σχεδόν μιάμιση ώρα την έχυσα στο στόμα της και τα κατάπιε όλα. Ήταν και κέρασμα.
Από τις σπάνιες φορές που γούσταρα στα πάντα. Μπράβο μπράβο μπράβο!!!!!!
Παιδιά μη το σκέφτεστε καθόλου. Είναι για πολλά γούστα το κορίτσι. Το Ουκρανάκι είναι εγγύηση. Εγώ θα ξαναπάω σίγουρα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 20, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
240€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
75
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, james034, alladalla και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Απριλίου, 2019
Αναδουλειές τύπε;Money MouthMoney MouthMoney Mouth
23 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δηλαδή;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2