Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 167 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μπαίνω στον οίκο και αντικρίζω την Χριστίνα. Ξανθό ωραίο Ρωσσιδάκι με ωραίο φρέσκο κορμάκι και ωραίες καμπύλες και με ωραίο χαμόγελο με παροτρύνει να περάσω στα ενδώτερα.
Άφού ρίχνω 1 γρήγορη μαατιά στις κριτικές λέω να το δοκιμάσω να έχω και προσωπική εμπειρία.

Είσοδος στο δωμάτιο και μετά απο ελάχιστα λεπτά σκάει και η Χριστίνα. Με την δεύτερη ματιά λοιπόν αρχίζω να αμφιβάλω αν θα περάσω τόσο ωραία όσο είχα φανταστεί στην αρχή.

Ξεκινάει η μικρή 1 τσιμπούκι άπειρο και ταυτόχρονα χουφτώνω το κορμί της. Εκεί τρώω την 1η ήττα μιάς και παρ'οτι φαινόταν ωραίο το κορμάκι τής ήταν αρκετά χαλαρό. Τα περισσότερα μίλφ που έχω πάει στην ζωή μου είχαν ποιό σφιχτό σώμα απο την Χριστίνα. Απαράδεκτο για το νεαρό της ηλικίας της και απαράδεκτο για την καταγωγή της μιάς και οι Ρωσσίδες έχουν τρομερά κορμιά!!

Ξεκινάμε το ιεραποστολικό και ξαφνικά μετά απο 3-4 διείσδυσης αρχίζω να μην νιώθω απολύτος τίποτα. Το μουνί της ήταν τόσο ανοιχτό που είτε ήμουν μέσα της είτε έξω της το ίδιο και το αυτό.

Το μόνο θετικό της κοπέλας ήταν το ωραίο της χαμόγελο-προσωπάκι. Μετά απο αυτό το χάος.
Δέν την συστήνω διότι για μένα ήταν 1 χαμένο εικοσάρικο.

Καλή συνέχεια μάγκες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Stefanos the grait
Σεβαστός
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
59
Likes:
913
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Νίο, Ημεδαπος , Kerveras και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού