Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 38 10
Call-Girls 92836
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ρωσίδα στα 24-25 από Αγ. Πετρούπολη που έχει ξεκινήσει το άθλημα στην χώρα της και είπε να δοκιμάσει για πρώτη φορά την τύχη της εκτός συνόρων. Έχει αρκετή δουλειά (αυτό φαίνεται άλλωστε και από το πλήθος των κριτικών στο site Κεφάλι σε τοίχο!) και μου είπε ότι βρίσκει τους Έλληνες πολύ πιο ωραίους και ευγενικούς από τους Ρώσους.Σπασίκλας

Ανοίγοντας την πόρτα και αντικρίζοντάς την (με jean shorts, ραντέ μπλούζα και 12ποντα πέδιλα) οφείλω να ομολογήσω ότι το θέαμα ήταν εντυπωσιακόΝαι!Ναι!Ναι!!
Αν το κυκλοφορήσεις αυτό εκεί έξω θα σπάσουνε πολλοί σβέρκοι…Η κοπέλα είναι στο 1.85 καθαρό, με ανοιχτές πλάτες και ατελείωτα πόδια. Οι photos, όσον αφορά το σώμα, είναι απόλυτα ακριβείς. Τα μόνα μείον που βρήκα είναι το μικρό στήθος (για εμένα δεν είναι αρνητικό αλλά για βυζολάτρες δεν κάνει) και την ανοιχτή λεκάνη. Flat κοιλιά, με piercing και δύο tattoo, αυτό που βλέπετε στις photos και ένα μικροσκοπικό στον καρπό το οποίο μπορεί και να μην το δείτε καν. Πρέπει όμως να ξεκινήσει τα γυμναστήρια γιατί ο χρόνος περνάει. Στο πρόσωπο είναι πιο όμορφη από τις photos, στις οποίες φαίνεται «σκληρό». Στην πραγματικότητα έχει πολύ γλυκό νεανικό πρόσωπο με πολύ ωραία μάτια. Μαλλιά όπως τα βλέπετε (προσοχή exte Σπασίκλας). Περιποιημένα άνω και κάτω άκρα και καθαριότητα σε όλα ΟΚ.

Πολύ καλή συμπεριφορά και διάθεση από την αρχή της συνάντησης. Μιλάει τίμια Αγγλικά (μπορείς να κάνεις κουβέντα άνετα) και είναι συνεχώς χαμογελαστή και ζεστή. Γενικά πολύ θετική κοπέλα. Δεν καπνίζει, για όποιον ενδιαφέρεται…

Στον αγώνα : Πολύ θερμή στα προκαταρκτικά, με γλωσσσόφιλα full , αγκαλίτσες και γλείψιμο από την κορυφή μέχρι τα νύχια…Πολύ καλή πίπα, με πολύ θέληση και κατάληξη σε τρελό dt και mf. Το γλείψιμο της υπόλοιπης περιοχής είναι κορυφαίο. Στο sex, η κοπέλα φανερά προτιμάει να ακολουθεί. Ακολουθεί όμως πιστά! Παίζει σε όλες τις στροφές, από τις χαμηλές μέχρι τα κόκκινα, και σε όλες τις στάσεις. Το ζει, γουστάρει και από κάποιο σημείο και μετά ξεκίνησαν τα Ρώσικα…Δάχτυλα μπροστά,πίσω άνετα.Το πρωκτικό "μεταφέρθηκε" από μεριάς μου σε επόμενη συνάντηση.

Συμπερασματικά : Πραγματικό Ρωσικό άτι, με πολύ καλή συμπεριφορά που περιμένει αναβάτες για να το τρέξουν!

Ps1 : Η βαθμολογία στο σώμα θα ήταν γύρω στο 7,8 και στο πρόσωπο γύρω στο 8,2 οπότε με ένα μέσο όρο 8 είμαι «καλυμμένος».

Ps2 : Ο κοπέλα θέλει king size κρεβάτι, με καλό ενισχυμένο στρώμα, δυνατά χέρια και μπόλικες φανέλες…Αν θελήσετε να το πάτε όσο πάει θέλει προσπάθεια, όχι αστεία… Γερο-μύστης

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 19, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
old boy
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
6 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
87
Likes:
13.021
Πόντοι:
25.700
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xlm, THV, ΑΙΔΟΙΟΛΕΙΧΟΣ και 31 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Απριλίου, 2019
Μιλαμε για αλογο παιδες, πιο σωστα αλογο κουρσας καθαροαιμο!Ναι!

Εχει ηδη γινει μια συναντηση μαζι της, δεν προλαβα να γραψω κριτικη.Κεφάλι σε τοίχο!

θα το κανω μετα το 2ο επαναληπτικο ραντεβού, το οποιο θα είναι διωρο και με ΦΟΥΛ πρωκτικο σεξ!!!ΚατσικογάμηςΓερο-μύστηςΝαι!
20 Απριλίου, 2019
Παπούλης και γλυκουτσούτσουνος Ναι!Ναι!Ναι!
21 Απριλίου, 2019
@ AlexEasyRider: Βάλε κριτική συναγωνιστή!
@ sithlord : Άρχοντα έδωσα μάχη μεγάλη...Μεγάλο χαμόγελο
25 Απριλίου, 2019
Kαλησπέρα παιδιά πρώτη φορά γράφω εδώ οπότε θέλω λίγη κατανόηση.
Δεν έχω ξανασυναντήσει ποτέ call girl και για να μαι ειλικρινής δεν έχω ξανακάνει τίποτα με κοπέλα . Απο την στιγμή που είδα την Έρικα κάτι έπαθα. Θέλω να την συναντήσω και θέλω να σας ρωτήσω τα εξής . Είναι όντως τόσο ψηλή , ήταν ψηλότερη απο εσάς(δεν ξέρω και πόσο είστε) ή έχει σάλτσες; . Το ύψος της με εξιτάρει κυρίως για αυτό και ρωτάω. Και δεύτερον αν της ζητήσω να μην κάνουμε σεξ αλλά κυρίως τα προκαταρκτικά , χάδια, αγκαλιές κτλ θα της φανεί κάπως ή θα με περάσει για gay; Νομίζω ότι απο την πρώτη φορά δεν θα αποδώσω οπότε θέλω πρώτα μια τέτοιου είδους συνεδρία μπας και ξυπνήσει ο μερακλής και δει αλλιώς τα πράγματα(καταλαβαίνετε ποιός είναι ο μερακλής).Χαμόγελο
K
kostas21d
26 Απριλίου, 2019
@kostas21d : 'Οπως μπορείς να διαβάσεις και στην κριτική, η κοπέλα είναι στο 1.85. Σάλτσα βάζω μόνο στα μακαρόνια...
Όσον αφορά το άλλο σκέλος του σχολιού σου δεν νομίζω ότι θα έχει κανένα θέμα . Εύκολα λεφτά θα είναι για αυτήν.
26 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου. Το εκτιμώ πολύ. Εσύ επειδή ακούγεται έμπειρος στο θέμα αυτό , τι θα πρότεινες να κάνω για αυτό το θέμα ; Εννοώ επειδή δεν είχα κάποια επαφή μέχρι τώρα με κοπέλα θα ήταν καλύτερα call girl ή κάτι άλλο , το λέω γιατί δεν θέλω την πρώτη φορά σεξ αλλά απλά προκαταρκτικά, χάδια κτλ. Έχω σκεφτεί μέχρι και αυτές που κάνουν πεζοδρόμιο αλλά ξέρω ότι είναι η χειρότερη λύση.
K
kostas21d
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6