Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 4 10
Γενική βαθμολογία
 
3.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Γράφω κακήν κακώς τη συγκεκριμένη κριτική, προκειμένου να σώσω κανέναν άνθρωπο.
Σε αντίθεση με τις διθυραμβικές κριτικές , η όλη συμπεριφορά της κοπέλας ήταν απαράδεκτη.
Η εμφάνιση είναι το μόνο θετικό. Είναι η κοπέλα των φωτογραφιών, ίσως και λίγο πιο όμορφη, με πολύ ωραία μάτια, καθαρά ασιατικό πρόσωπο και καταπληκτικά χείλια.
Καθαρή επιδερμίδα και ….that’s all folks. Ούτε κώλο στο Θεό είδα, ούτε βυζί στον αέρα, ούτε σφιχτό κορμί σαν πέτρα. Δεν είχε καν τη σφριγηλότητα που θα έπρεπε για την ηλικία της. Πλαδαρή δεν ήταν, αλλά σίγουρα αυτά τα «τα πάντα στον αέρα κλπ» ξεχάστε τα. Μην περιμένετε δηλαδή να πιάσετε τον κώλο της Κρεμλίδου.
Μπαίνω στο δωμάτιο (αχούρι το είχε) και η τύπισα κάθεται στο κρεβάτι και πέφτει με τα μούτρα στο κινητό.
Κακό σημάδι. Πάω για μπάνιο, και τη βλέπω να σηκώνεται βαριεστημένα, να βγάζει τα ρούχα της και να περιμένει γυμνή. Που να φοράμε εσώρουχα τώρα;
Μέχρι τελευταία στιγμή κοίταζε το κινητό. Μόλις ξάπλωσα, στήθηκε σα να περίμενε να τη γαμήσω στα γρήγορα, να τελειώνουμε.
Φιλιά : κλειστό στόμα, έως ελάχιστα ανοιχτό.
Κατεβαίνω να τη γλείψω, τη βλέπω να κλείνει μάτια, να ζορίζεται, να σφίγγεται λες και πάω να της κάνω fisting στον κώλο. Σε κάθε πέρασμα γλώσσας τιναζόταν λες και η γλώσσα μου είχε λέπια . Ακόμη και ο τρόπος που στηνόταν για γλειφομούνι ήταν αποτρεπτικός.
Διαρκώς σφιγμένη και τσιτωμένη, προέτρεπε για condom, να μπω μέσα να τελειώνουμε.
Πίπα: πριν το condom, της δείχνω να γλείψει και αυτή. Δεν αρνήθηκε. Βαριεστημένη πίπα φυσικά.
Σεξ: Αφού περάσαμε και το λάστιχο, και έβαλε λίγο τζελ, μπήκα μέσα.
Εκεί τα φιλιά της έγιναν μηδενικά, αν πήγαινες να τη φιλήσεις στο λαιμό γύρναγε το κεφάλι σαν τον εξορκιστή, κόντευε να της ξεκολλήσει.
Ευτυχώς δεν εμπόδισε καμία διείσδυση, αλλά ρε παιδιά δεν το έχω ξαναδεί αυτό το πράγμα : είχε διαρκώς μια έκφραση αηδίας , αποστροφής , χωρίς να κάνω τίποτα extreme και χωρίς να είμαι κανένας λίγδας. Αγέλαστη διαρκώς, κλειστά μάτια, γυρισμένο κεφάλι, δυσανασχετούσε σε κάθε αλλαγή στάσης (αφού ήθελε πως και πώς να τελειώσω),και τιναζόταν σε κάθε άγγιγμα , στα χέρια, στα μαλλιά στο στήθος. Και σίγουρα δεν τιναζόταν από ηδονή…
Να ενημερώσω εδώ την προηγούμενο συναγωνιστή, πως όταν η γυναίκα στο σεξ έχει κλειστά μάτια,( και δη η εκδιδόμενη γυναίκα), δεν το απολαμβάνει , μάλλον προσπαθεί να φαντασιωθεί κάποιον ή κάτι μπας και περάσει λίγο καλύτερα. Η συγκεκριμένη όμως, δεν έδειχνε καν ότι προσπαθεί για κάτι τέτοιο. Έδειχνε διαρκώς αηδία και νεύρα.
Αφού τελείωσα, σηκώθηκε στο νιπτήρα να πλύνει το στόμα της, (και μόνο το στόμα της) λες και την είχα χύσει.
Γύρισε και έπιασε ξανά το κινητό και δεν σήκωσε το βλέμμα μέχρι να φύγω. Εγώ ευγενικότατα τη χαιρέτησα (τρομάρα μου), και χωρίς καν να κοιτάξει, είπε “Bye”.
Μερικά τελικά συμπεράσματα προς τους συναγωνιστές και προς τα ΓΡΑΦΕΙΑ που φέρνουν κοπέλες: σε όποια καριόλα ξαναπάω στο δωμάτιό της και κοιτάζει το κινητό, μεταβολή και φεύγω. Θα μου πείτε : αυτό γίνεται στο 99% των περιπτώσεων; Ε θα φυγω 99/100 φορες τότε.
Συνειδητοποιώ ότι κάτι τέτοια tour εξυπηρετούν ανθρώπους που δεν έχουν υψηλές προσδοκίες ή που τους αρκεί να γαμήσουν όπως όπως μια νέα/όμορφη κοπέλα ή που έχουν κάποιο όφελος. Ο προηγούμενος συναγωνιστής ίσως ένιωσε ότι πέρασε καλά λόγω μεγάλης αποχής από το άθλημα. Θυμάμαι πως το πρώτο μου call girl ήταν τραγικό, αλλά εγώ ως πρωτάρης είχα νιώσει καλά. Σιγά – σιγά οι «απαιτήσεις» μου άλλαζαν , πάντα σε λογικά πλαίσια.
Ο προ-προηγούμενος παρατήρησα ότι γράφει κριτικές μόνο για το συγκεκριμένο γραφείο και μάλιστα όλες καλές. Αναφέρει δε ότι το γραφείο είναι άψογο, επειδή τον ρώτησε μετά αν πέρασε καλά. Εγώ δεν ρωτήθηκα ποτέ από το γραφείο , ούτε και σε παλιότερες συνευρέσεις μου είχα ερωτηθεί. Οπότε τέτοιου είδους κριτικές θα αγνοούνται.
Δεν ξέρω αν μπόρεσα να σας εξηγήσω τον βαθμό της αγένειας και της απαράδεκτης συμπεριφοράς της συγκεκριμένης. Απόμακρες εκδιδόμενες στο σεξ έχω συναντήσει πολλές. Ακόμη και η πιο ψυχρή επαγγελματίας προσπαθεί με ένα ψευτο-βογγητό, με ένα yes baby, να σε κάνει να νιώσεις καλά. Ή ακόμη και μετά από ένα κακό σεξ, έχω μιλήσει με όλες ανθρώπινα. Αυτή εδώ ήταν το κάτι άλλο σε αγένεια.
Δεν συστήνεται ούτε σε fans της ασιατικής φυλής (Καζάκα είναι άλλωστε), γιατί παρά την ομορφιά της, είναι τόσο ξινή και αγενής που δεν «φτιάχνει» ούτε όσους αρέσκονται να «τιμωρούν» μέσω του σεξ μια τέτοια κοπέλα. Το πήγε σε άλλο level αγένειας.
Οπότε κοριτσάκι μου, παίξε με το κινητό σου και φάε μαύρο μέχρι να βγάλει ο ήλιος κέρατα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 15, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
3.728
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 6 review reaction 1 TOMCRUISE, Εκλεκτικός, 6Y44 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Απριλίου, 2019
Να είσαι καλά τυπε μου και πάνω που έλεγα να τιμήσω την κορασίδα...
20 Απριλίου, 2019
Να απολογηθώ που πέρασα καλά δηλαδή; να απολογηθώ που δεν είδα κάτι πεσμένο επάνω της; Να απολογηθώ που το γραφείο παίρνει τηλέφωνο έναν πελάτη που κάνει 10+ βίζιτες το μηνά? Άγω άλλωστε το έχω δηλώσει...ψωνίζω κυρίως από glamour και ορισμένες ελευθέρας βοσκής, νομίζω δεν είμαι ο μόνος που το κάνει. Άλλοι εμπιστεύονται άλλα γραφεία και ψωνίζουν από αυτά. Άλλωστε αφού κάθισες και είδες τις κριτικές μου οι βαθμολογίες που έχω δώσει είναι από 6.0 έως 7.3 δεν τις λες και διθυραμβικές όπως γράφεις...
B
bdsm1988
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2