Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 4 10
Call-Girls 6009
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τηλεφωνο στο καινουργιο για μενα στανταρακι πρακτορειο και ειπα να δοκιμασω ντουο Ζανα που την ειχα στο ματι και Ερικα που ειχα αφησει μια εκρεμοτητα με το πρωκτικο. Αναμονη στο γνωστο ξενοδοχειο στην Ηλιουπολη και χτυπημα πορτας. Ανοιγω και βλεπω μπροστα μου την Ερικα ομορφη και σεξυ οπως τα εχουμε πει και την Ζανα πολυ σεξυ και προκλητικια οπως πρεπει να ειναι μια γυναικα που εχει ερθει για σεξ. Η Ζανα με φιλαει βαθια με γλωσσα και με βαζει να της πιασω την κωλαρα της. Η Ερικα με πιανει στο πεος μου και γελαει κοιτωντας με στα ματια. Της ρωταω αν θελουνε κατι να πιουνε μεχρι να βγουνε απο το μπανιο. Τους παραγγελνω το ποτακι τους και τις περιμενω. Βγαινοντας απο το μπανιο παιρνω την Ζανα απο το χερι και την παω στον καναπε μαζι μου αρχιζουμε τα φιλια τα χαιδεματα και περιμενω και την Ερικα να ερθει. Μενωντας να μας κοιταζει της κανω νοημα οτι πρεπει να ερθει μαζι μας για παιχνιδι και την βαζω να αρχισει να με γλυφει. Κατεβαζω κατω και την Ζανα και τους εξηγω οτι στο ντουο πρεπει η μια να γλυφει αρχιδια η αλλη να πιπωνει απαλα κανωντας κολπα με την γλωσσα της και μετα ολος βαθια μεσα εναλλαξ. Μετα οι δυο μαζι να γλυφουνε με τις γλωσσες τους το πεος παντου και να κανουνε εναλλαξ πολυ βαθειες διεισδυσεις. Μου εξηγησανε οτι κανανε πρωτη φορα μαζι ντουο και λιγο αρχικα ντρεποντουσαν αλλα μιλωντας τους αρχιζα να τις ξεμπλοκαρω. Εκτελεσανε πιστα οτι τους ειπα και πραγματικα με καυλωσανε παρα πολυ. Τις πηρα μετα στο κρεββατι και εβγαλα τους Δονητες που εχω. Η Ζανα πηρε τον εναν πηγε τον επλυνε στο μπανιο εβαλε προφυλακτικο και αρχιζε να τον γλυφει. Τον εβαλε τερμα στην Δονηση και αρχιζε να παιζει το μουνι της. Εβαλα την Ερικα να της γλυφει την κλειτοριδα και εγω εγλυφα την Ερικα στην κωλοτρυπιδα της για την ετοιμασω. Εβαλα προφυλακτικο και αρχισα να της παιζω την κωλοτρυπιδα της για να την ανοιξω ακουγοντας και τις δυο να βγαζουνε αναστεναγμους καυλας. Ετσι οπως ειναι σκυμενη η Ερικα και γλυφει με μανια την Ζανα της τον βαζω στην κωλοτρυπιδα και αρχιζω να της βαραω σκαμπιλια στην κωλαρα της με δυναμη ενω εναλλαξ ανοιγα με δυναμη τα κωλομερια της για να βλεπω τον πουτσο μου να μπαινοβγαινει με δυναμη στην κωλοτρυπιδα της. Αγριο σφυροκοπημα λογω οτι δεν της ειχα σκισει την κωλοτρυπιδα της την προηγουμενη φορα πολυ ωραια αισθηση στενης τρυπας και ενω εγω εσπρωχνα με δυναμη μπροστα αυτο το καυλακι εσπρωχνε με δυναμη προς τα πισω για να της καρφωθει τερμα μεσα. Αλλαζω προφυλακτικο και τωρα βαζω την Ζανα να γλυψει την Ερικα βαζωντας τον Δονητη στο μουνι της Ερικα και παιζοντας της το μουνι με δυναμη η Ζανα. Αρχιζω και γαμαω την Ζανα απο το μουνι με δυναμη σταζει υγρα η κοπελλα και φωναζει και βριζει στα ρωσικα ξεσκισε με μου αρεσει να γαμιεμαι! Τωρα λεω που καυλωσες και εισαι στο αμην να χυσεις ηρθε η ωρα. Βγαζω τον πουτσο μου απο το μουνι και της τον βαζω ελαχιστα με ολα τα υγρα απο το μουνι της στην αρχη της κωλοτρυπιδας. Καμμια αντιδραση τον σπρωχνω ποιο μεσα ακουω καυλωτικους αναστεναγμους ουτε να τραβιεται ουτε να ποναει ουτε τιποτα. Λεω απο μεσα μου αρχιζε να την ξεκωλιαζεις τα υπολοιπα παιδια περιμενουνε να την παρουνε και αυτη στην κωλοτρυπιδα. Πολυ στενη κωλοτρυπιδα ο πουτσος μου ενοιωθε πολυ πιεση και μπηκε με μεγαλη δυσκολια ολος μεσα αλλα η αισθηση να σε σφιγγει η κωλοτρυπα της ητανε φανταστικη και να την βλεπεις να εχει λιωσει στην καυλα αυτη η γκομενα που υποτιθεται δεν το ειχε σαν παρεχομενη υπηρεσια. Οταν ψιλοανοιξε λιγο το κωλοτρυπιδι της εδωσα ταχυτητα και πονο η Ζανα ειχε καυλωσει παρα πολυ και μου ειπε σκισε με για να χυσω. Την γαμησα δυνατα κανα 5ελπτο και ηρθε σε πολυ δυνατο οργασμο.Γυναικα που χυνει με γαμησι στην κωλοτρυπιδα για εμενα ειναι μεγαλο εργαλειο. Βγαλσιμο προφυλακτικου προσωπα μπροστα μου με γλωσσες εξω και χυσιμο στην μαπα και στις δυο. Τελειωμα πρωτου γυρου ποτακι μπανακι ομιλια στα ρωσικα ποιο πολυ και λιγο στα αγγλικα και ρωτουσα την Ζανα αφου χυνεις με πρωκτικο σεξ γιατι δεν το ειχες στις υπηρεσιες σου? Φοβουμουνα μην πεσω σε κανεναν ασχετο και πονεσω δεν ηξερα οτι οι Ελληνες ειναι τοσο εμπειροι και τρυφεροι. Ζανα πρεπει να βαλεις το πρωκτικο στις υπηρεσιες σου αρεσει πολυ στους Ελληνες ο κωλος. Ενταξει θα το βαλω θα το κανω. Αρχιζει ο Δευτερος γυρος και πολυ συνοπτικα για να μην κουρασω πολυ βαθυ εναλλαξ και μαζι τσιμπουκι δεσιμο με σχοινια που εχω και τις δυο με πολυ ψηλα τα ποδια γουσταρανε με τα χιλια πολυ δυνατο σφυροκοπημα με κρατημα ψηλα τα ποδια με τα σχοινια μπαινωντας εναλλαξ πρωτα στην μια μετα στην αλλη και το ιδιο στα τεσσερα γαμησι δυνατο εναλλαξ στην μια και στην αλλη μετα η μια να μου γλυφει τα αρχιδια και η αλλη να την τον βαζω ποιο μαλακα απο την κωλοτρυπιδα και χυσιμο μεσα στο στομα της Ζανας οπου τα εδωσε στην Ερικα και τα μοιραστηκανε. Δεν ξερω πραγματικα τι αλλο μπορεις να κανεις σε ενα Ντουο για να μεινεις ευχαριστημενος. Εγω εκανα ολα οσα ηθελα και με το παραπανω και θα της ξαναπαρω γιατι αξιζουνε. Σας ετοιμασα και την Ζανα για πρωκτικο οποτε ορματε η για Ντουο η για πρωκτικα. Ο παλιος εκανε παλι το καθηκον του τα σεβη μου συναγωνιστες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 18, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
400€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, cosgeor, steveman7 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού