Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Οπως εγραψα σημερα ειχα την ατυχια να παρω τονοτικο του ανδρισμου που μου εδωσε ενας φιλος
το οποιο οποιος το θελει σε πμ του το προτεινω
Εχωντας κανει μια καταθεση ηδη στις 4 και το χαπι με επιασε στις 5 Κεφάλι σε τοίχο! επρεπε καπου να τον τοποθετησω γιατι αλλοιως θα επρεπε να μεγαλωσω τις πριζες του σπιτιου μου Ναι!

εχωντας παρει απο το γραφειο μια στεγνη κοπελα το απογευμα κι εχοντας δικαιωμα επιλογης μεσω τις πλουσιας ποικιλιας που διαθετει το εν λογω γραφειο διαλεξα την Καρινα
Πιστευω οτι οι φωτογραφιες την αδικουν λιγο
η πιο αντιπροσωπευτικη νομιζω ειναι η 6η φωτογραφια με το ροζ κορμακι
Η Καρινα ειναι ενα πλασματακι πολυ χαρωπο ευδιαθετο και με πολυ θετικη ενεργια
Μπαινοντας στο δωματο με πηρε αμεσως αγκαλια και μου εσκασε ενα φιλι
το δε γεγονος οτι μιλαω τα ρωσικα την εκανε ακομα πιο χαρουμενη

Εχοντας η καβλα μου φτασει βεβαια στο λαιμο λογο του βοηθηματος δεν ηθελα και πολλα πολλα μπηκα στο μπανιο οπου την φωναξα να με μπανιαρει αυτη
το μωρο ολα τα λεφτα. Περιποιηση ΑΑΑ!!! οπου εκει στο μπανιο τις τον εδωσα μια πιπα, η οποια ηταν προφανως υγρη λογο του νερου αλλα ακρως ικανοποιητικη , δεν αργησα σχεδον καθολου , κοκορακι τσακ μπαμ χυσιμο στις υπεροχες βυζαρες τις.Ξανα ντουζ Έρωτας

πολυ γρηγορο ξεπλυμα και φυγαμε για κρεβατι
Με κερασε το κατι της μου οπου πιασαμε την κουβεντα αρκετη ωρα....μου ειπε οτι ειναι απο κιεβο σπουδαζει σχεδιαστρια ρουχων κτλ κτλ ....ποσος με ενιαξε αν ηταν αληθεια η ψεμματα

οποτε μετα απο λιγο ηρθε η ωρα για τον δευτερο γυρο
φιλαει ομορφα στην αρχη χωρις γλωσσα αλλα μετα αφου καβλωσει λιγο εξερευνει καθε κοιλοτητα του στοματος σου....μου εγλυψε λιγο της ρογες και εκανε παλι μια ωραια πιπα. Πρωτη σταση ιεραποστολικο οπου το μικρο αντεχει. Δευτερη στα 4 οπου η θεα ειναι ωραια. Τριτη απο πανω και τελειωμα με πολυ κοπο απο εμενα σε μια τεταρτη σταση ξανα ιεραποστολικη.

Η κοπελα εχει πραγματικα βελουδινη υφη και βελουδινο στηθος οι ρογες της ειναι καγκελο. Το στηθος της ειμαι αρκετα μεγαλο και οταν μεγαλωσει θα πεσει. Τα κιλα της δεν ειναι μοντελε αλλα εμενα μου αρεσε η κατανομη τους επανω της.Επεισης μου αρεσε που ελεγε συνεχεια davai(δωσε)καβλωμενα εξου και ο τιτλος της κριτικης

Δεν ξερω αν ειμαι ευκολος πελατης η αν μετα απο τοσα χρονια φασολαδας οτιδηποτε καινουργιο μου φαινεται και καλο. Δεν το γνωριζω ακομα. Αυτο που γνωριζω οτι με το αναλογο αντιτιμο εγω περναω πολυ καλα. Αν με αφηνε θα εβαζα σε ολα 9 αλλα ειπαμε ,ισως ειμαι εγω αυτος που τα βλεπει ολα ροδινα και ιδανικα
παντως περασα υπεροχα 1 ωρα και κατι ψιλα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 18, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, George_1969, nukteros και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Απριλίου, 2019
ε πες μας και το τονοτικό... τι το κρύβεις;
δεν μπορούμε όλοι να στείλουμε pm...
Μεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1